1421
1411

یه عده میگن خوبه...

یه عده میگن کیفیت و دوختش خوب نیست خیلی هم گرونه...خودم نرفتم ببینم...

فقط 12 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فک کردین فقط شماها بلدین رژیم بگیرین؟؟؟😣😣😣منم میتونم!!!💪💪💪 اینجانب با افتخار در دوران بارداری 94 کیلو بودم...بعد زایمان شدم 85...😎😎😎 بعد دوماه شدم 87...😦😦😦 الان با شروع رژیمی سالم رسیدم به 81.700...💪💪💪بعد دوهفته👈👈👈79.500👈👈👈77.100👈👈👈76.500👈👈👈 تیکر رسیدن به وزن ایده آلم(65)...😋😋😋

من خرید کردم ولی خیلی خوشم نیومد از جنساش خیلی معمولی سطح پایینه البته که قیمتاشم خب پایینتره

خدایا 💟نی نی مو 💟 سپردم به دستای مهربونت خودت صحیح و سالم بزارش تو بغلم 😚

کلینیک ختنه نوزادان تهران اولین و قدیمی ترین کلینیک تخصصی ختنه در ایران 

برای اطلاعات بیشتر درباره ختنه نوزاد اینجا را کلیک کنید

1436
شما تازگی ها رفته بودی

بله من چند باری رفتم بیشتر لباسای چند تیکه برا تو خونشو ازونجا خریدم با لگن حمام و چندتا اسباب بازی 

میخوام سرویس کالسکه اینا بگیرم.بنظرت چطور بود

از ارزونترین چیزا داره تا ۵ ۶ تومنی بستگی به انتخابت داره 

1432
قیمت کالسکه هاش مثل بیرونه فرقی نداره ولی خب هم ارزون داره هم گرون 

من چون مامانم برام میخره نمیخوام زیاد بیوفته تو خرج.کالسکه هم میدونم زیاد استفاده نمیکنم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1427
من چون مامانم برام میخره نمیخوام زیاد بیوفته تو خرج.کالسکه هم میدونم زیاد استفاده نمیکنم

سلام.من قبل عید رفتم خوب بود همون.جنس ها جمهوری بود گرون تر بود ولی بعد کلا همه چیز گردن شده شاید انبار اقا بزرگم گرون کرده باشه

کالسکه من خودم ایرانی خریدم چون استفاده ندارم کریرشو فقط استفاده دارم ست کلش 770 هزار تومن شد مدل هاشو میتونید تو کانال تلگرامش ببینید

من خودم نرفتم، ولى فاميلمون هفته ى پيش رفته بود، ميگفت جنساى جديد و خوب آورده و از خريداش راضى بود. البته نميدونم خوب از نظر اون چيه.

من خودم دنبال چيز خوب و ارزون ميگشتم، بهار و جمهورى و عبدل آباد رفتم.

بهار كه گرون بود.

عبدل آباد و جمهورى از نظر قيمتى تو يه سطح بود، ولى تنوعى كه تو جمهورى بود، عبدل آباد نداشت. كلا از رفتن به عبدل آباد خيلى پشيمونم

اَللّٰهُمَّ عَجِّلْ لِوَليِكْ اَلْفَرَجْ
عزیزم میشه بگی چه مارکی گرفتی کالسکه؟ست ۴ تیکه گرفتی

ایرانی همه اسکلتشون دلیجان پارچه شون فرق داره مامانم گرفته مارکشو نمیدونم ولی رو کیفش مارک چیکو زده چون کالسکه اش گذاشتم خونه مامانم چون خودم استفاده ندارم مامانم برای خودش گرفته 

بله 4 تیگه کالسکه کریر کیف روروئک

1339