2733
2739
عزیزم خودت بهتر شوهرتو میشناسی حرف بقیه رو گوش نکن حالا اینایی که شوهراشون رفتن زن گرفتن مهزیشون رو ...

خب شما که میگی شوهرت هر چی بخره به اسم شماست، 

پس دیگه چرا میگی طلاهامو فروختم از شوهرم چیزی نگرفتم؟! 😁

با این اوصاف طلاهاتو واسه خودت فروختی چون همه زندگی بنام شماست اینجور که میگی.... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم خودت بهتر شوهرتو میشناسی حرف بقیه رو گوش نکن حالا اینایی که شوهراشون رفتن زن گرفتن مهزیشون رو ...

خیلی ممنون از دعات انشاله شماهم🥰

تمام‌زندگی من👈🏻👈🏻.   👨🏻‍💼همسرم.     👦🏻پسرم.    🧒🏻دخترم. خدایا شکرت🙏
2731
ی کار دیگه هم میتونی بکنی اگه نگران ارث بردن پدر و مادر هستی و نمیخوای سوله همسرت خدایی نکرده به نوع ...

وای اصلا و ابدا نمی تونم این حروف بزنم 

فقط اکه بکی صلح کنه بعد بخوان ملک بفروشن چی؟؟میشه؟

پس چرا یکی از فامیلای خیلی نزدیکمون که فوت شدن ی زن و ی بچه کوچیک داشتن و اومدن اموال مرد رو بین پدر ...

خودش باید اقدام میکرد از طریق قانون میگرفت.از قدیم گفتن حق گرفتنیه نه دادنی.

تلاش کن،طلاش کن!
جدا از مسائل قانونی همسرت مرد شریفیه که به فکر پرداخت مهریه هست به این نوع. خوشبخت باشید

ممنون عزیزم

من می خوام بهش بگم عزیزم اون موقع من صدتومن بهت دادم اگه بازم سر کار می رفتم می دادم خودت می دونی 

منم تو رو می شناسم به پاکیت و خوب بودنت ایمان دارم 

و الهی همبشه سایه ت بالا سرم باشه

وای. منم تو این چند سال خیلی زحمت کشیدم هم کار کردم وهم از خودم واسه بچه ها زدم دوست دارم یه سرمایه داشته باشم با اینکه دلم بهت قرصه

بذار صد تونن مهریه م باشه احساس می کنم زن بدون مهریه بی ارزش میشه

اینجوری خوبه؟؟؟؟؟؟

خب شما که میگی شوهرت هر چی بخره به اسم شماست،  پس دیگه چرا میگی طلاهامو فروختم از شوهرم چیزی ن ...

عزیزم الان بعداز چند سال زندگی کردن زده به اسمم من تاحالا چیزی ازش نخواستم الان هم نمیخوام چون به اسم من بزنه یا نزنه من و بچه هام داریم استفادشو میکنیم 

🙏🙏اللهم صل علی محمد وال محمد 🙏🤚🤚🤚🤚❤خدا جونم زندگیمو به تو سپردم بهترینهارو سر راهم قرا بده ❤
2740
ممنون عزیزم من می خوام بهش بگم عزیزم اون موقع من صدتومن بهت دادم اگه بازم سر کار می رفتم می دادم خو ...

بستگی به شرایطی داره که در صلح نامه خودتون ذکر میکنید

میتونه اختیار خرید وفروش رو کامل برای خودش نگه داره یا نظر شما رو هم قید کنه

ممنون عزیزم من می خوام بهش بگم عزیزم اون موقع من صدتومن بهت دادم اگه بازم سر کار می رفتم می دادم خو ...

نه نگو زن بدون مهریه بی ارزش میشه و... 

مثلاً بگو دوست دارم حتماً مهریه داشته باشم. 

نمیتونم تصور کنم که هیچ مهریه ای ندارم... 

یا.... 

خانمی چهار دونگشو بگیر.بگو یه دونگ اضافه از سرمایه خودمه و ذاتا مال خودمه.اجاره هم نصف نصف.

قبول نمی کنه می دوووووونم🤣

اینم فکریه

من ی شماره میدم سوالای حقوقی رو جواب میدن

بازم اگه لازمتون شد اونا جواب میدن

021 44262534

اینم فکریه من ی شماره میدم سوالای حقوقی رو جواب میدن بازم اگه لازمتون شد اونا جواب میدن 021 44262 ...

مرسی😍

2706
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز