2737
2739
ممنون عزیزم من می خوام بهش بگم عزیزم اون موقع من صدتومن بهت دادم اگه بازم سر کار می رفتم می دادم خو ...

نگو زن بدون مهریه بی ارزش میشه چون از نظر مردها اینطور نیست اینو ما زنها میگیم.بگو یه مقدارشو میبخشم بقیشو ایشالله خدا برات بازم برکت بیاره بدی.بگو ک از کجا معلوم برکت مالت بخاطر مهریه من نبوده. من اینو ب شوهرم میگم. میگم از من نخواه مهریمو ببخشم از خدا بخواه اینقدر بهت بده ک مهریه منم بدی

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ولی اسی بخاطر مهریه ی کار نکن دل شوهرت بشکنه.اگه قبول نکرد.فقط بهش بگو من اونوقت ک صد میلیون دادم با جون و دل دادم حالا تو هم هر چقدر کرمته و دوست داری بده اگه میتونی بیشتر بده اگر هم نه که همون سه دونگو بده.

2742
ولی اسی بخاطر مهریه ی کار نکن دل شوهرت بشکنه.اگه قبول نکرد.فقط بهش بگو من اونوقت ک صد میلیون دادم با ...

واقعا حتما حواسم هست

مهم نیست این چیزا 

تمام‌زندگی من👈🏻👈🏻.   👨🏻‍💼همسرم.     👦🏻پسرم.    🧒🏻دخترم. خدایا شکرت🙏
خدا اونروزو نیارهاماوقتی ب بن بست برسی دیگ مهریه ارزشی نداره اوتم یا این قانونی ک تو ایرانه  ا ...

اونم با کشور مسخره ای که ما داریم😶

تمام‌زندگی من👈🏻👈🏻.   👨🏻‍💼همسرم.     👦🏻پسرم.    🧒🏻دخترم. خدایا شکرت🙏
مطمئنی؟؟ هیچ وقت همه اموال مال من نمیشه مال بچه ها و بعد یک هشتم 

نه عزیزم تو قانون تقسیم اموال اول مهریه زن رو میدن بعد باقیمانده رو بین ورثه طبق قانون ارث تقسیم میکنن

کلا مهریه طلب زن از مرد از لحظه ای که عقد میکنن و حتی اگر زن هم فوت کنه پدر مادر دختر میتونن مهریه دخترشون رو بر اساس ارث یک هشتم خودشون از شوهرش بگیرن

2740
بعنی یه دنگ‌با مهریه کامل؟؟؟!!!

آره.چون اگه قرار باشه کسی بدونه که سوهرم سر مهریه چیزی به اسمم کرده یه جور معاملس .من خوشم نمیاد .خوب اون هرچی داره مال جفتتونه یا نزنه یا میزنه هم بی منتو چشم داشت باشه بهتره

دل، دلای نوجوووووونی❤❤عشق اول صاف و ساده،کوچه پس کووووووچه ی شهروووو گز کنیم پای پیااده😑

خب کلا هم از سوله سهم داری هم مهریه به نظرم قبول نکن چون خدایی نکرده بعد از شوهرت از سوله به توام میرسه😉 مهریتم داری

می گوید از تمام مذکرها[مردان]بدم می آید،همه اشون کثیف هستند،خسته از انتخابی که کرده است و ضعیف تر از آن که متعهد به اشتباهش، درک این موضوع که عباس آقا دریوزه بی ریشه به او خیانت کرده عذابش می دهد، تعمیم عباس آقا به مردانی دیگر،مانند آرام بخش است، اینکه به خودش متذکر می شود تقصیر او نبوده، «همه مردا بدن» خنده دار اینکه، همیشه بازنده زیبا نصیحت می کند،برنده،زیباتر عمل.
ممنون عزیزم من می خوام بهش بگم عزیزم اون موقع من صدتومن بهت دادم اگه بازم سر کار می رفتم می دادم خو ...

ب نظرم الان ديره برا اين حرفا

همون موقع كه ١٠٠ ميليون دادي بايد بهش ميگفتي كه اگه روزي بخواد سند بزنه به اسم شما كنه ٣ دونگش رو

من ك نميفهمم چرا ١٠٠ تومن دادي قبلن الان هم مهرتو ببخشي؟! كه سه دونگ به نامت كنه؟🙄🙄

اصلا اينكارو نكن. وقتي مهريه نداشته باشي بي ارزشي

ميگه مهريه شو دادم برم سراغ بعدي پس

در صورتيكه شما كمك كردي تو خريد اون سوله

اون موقع خودش چند ميليون گذاشت؟

بچه ها سوله الان یک میلیارد و نیم هست و ماهی ۶یا ۷اجاره نظرتون عوض نشددددددد؟؟؟

اکه نصف اجاره رو میده قبول کن

چون قرا نیست جدا بشی 

شاغل هم نیستی منبع درآمد میشه برات

ولی نه مهم مهریه  100 تا سکه رو جا بزار

هیچ وقت هیچ انسانی را تا مقام خدایی ارتقاء ندهید . لعنتی می رود ازآن بالا عذاب نازل میکندبدتر از عذاب الهی
اونم با کشور مسخره ای که ما داریم😶

سه دانگ خوبه. ولی مطمینی بعدش نصف اجاره رو‌بهت میده؟ ببین اگه دو تا سند برا سوله بگیرین خیلی خوبه.منظورم دو تا سند سه دانگ .اینجوری خیالت راحته که صد درصد مال خودته.و اجاره رو‌هم حتما ماهانه میده بهت. با این شرایط من قبول میکردم.ولی نه به کسی بگین سوله به اسمت کرده و‌نه بگین که مهریه رو بخشیدی. ولی اگه بتونی حداقل صد سکه رو برا مهریه نگه داری عالی میشه 

2706