2737
2739
آره.چون اگه قرار باشه کسی بدونه که سوهرم سر مهریه چیزی به اسمم کرده یه جور معاملس .من خوشم نمیاد .خو ...

بعد از فوت همسر اول از اموالش موظفن مهریه زن رو بدن و بعد بقیش  تقسیم میشه

نه به نفعت نیست اصلا. اولا که مهریه ده میلیون سکه هم که باشه مرد باید بده نمی‌دونم چرا خانوما به قانون ساده که مربوط به زندگیشونه نمیرن یاد بگیرن بعد هم دیگرونو به  اشتباه راهنمایی میکنن. ارزش مهریه شما ازون سوله بیشتره شمام که الان مشکلی نداری با همسرت مهریه تو نمیخوای بگیری ولی اگر خدای نکرده دور از جون یه اتفاقی برای همسرت بیفته اگر این رقم مهرت باشه میتونی همه رو بگیری خرج زندگی و بچه‌هات کنی ولی وقتی ببخشی بعدا چیزی که حق و سهم شماست ارث میرسه به بقیه. ولی شما اینجوری به شوهرت نگو بگو من از تو مهریه نخواستم تا حالا الانم نمیخوام اگر دوست داری به ازای اون کمکی که بهت کردم اینکارو بکن اگرم نه که هیچی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همه مهریه تو نبخش. میدونی اگه خدای نکرده زن فوت کنه، نصف ارث به شوهرش میرسه؟!

بعد اگه مرد بمیره، ۱هشتم به زن میرسه!! 

منم همسرم این پیشنهاد رو داد.قبول نکردم. بجاش برام صلح کرده که اگه مردم، برگرده به خودش!!! مردها زرنگن

2728

من بودم قبول میکردم

تدریس خصوصی دروس راهنمایی و ابتدایی در شیراز.ساخت انواع پاورپوینت در رشته های مختلف تایپ فرمول،رسم شکل و نمودار با بهترین قیمت.دانشجوی مهندسی دانشگاه دولتی شیراز