2752
2734
بچه ها سوله الان یک میلیارد و نیم هست و ماهی ۶یا ۷اجاره نظرتون عوض نشددددددد؟؟؟

ببین خدایی نکرده بزنه یه اتفاقی بیافته شوهرت مجبور بشه سوله رو بفروشه چی اونوقت بهش نه بگی به مشکل بزرگی میخوریو شوهرتم طلبکار تو قرضتو بگیر و ماهیانه هم که بهت خرجی میده طمع نکن با پول خودت یه طلایی چیزی بگیر

عزیزم الان همه دارن میگن خداییییی نکرده طوری بشه اول مهریه زن می دن بد بقیه چیزا کن اینو هم نمی دونس ...

نه عزیزم خدا نکنه ان شالله به پای هم پیر بشید من نظرم همونه حقوق ماهیانه وقتی با شوهرت زیر یه سقف هستی معنی نداره تا میتونی مقدار بیشتری از سوله بگیر و بگو منافعش مثل اجاره مال خودت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانوم وکیل چرا تاپیک نزدی دلم میخواد بدونم دغدغه یک خانوم وکیل چیاست هیجان زندگیتو دوس دارم

من خیلی وقته تاپیکها رو میخونم ولی امروز تازه عضو شدم اونم چون یکی از تاپیکها رو هرچی سعی کردم نتونستم جواب ندم!

در حال حاضر بزرگترین دغدغه ام سه تا بچه هام هستن و خیلییی محدود کار میکنم

2731
پس نقد رو بچسب نسیه رو بیخیال شاید بتونی بعدا بقیش رو هم به نام بزنی😉 دعا کن به دل شوهرم بیفته خو ...

منم تازه فکر اینم از پول اجاره هم جمع کنم وایه زندگیم خرج کنم بعد حالا بعضیا می گن اومده پز بده

تمام‌زندگی من👈🏻👈🏻.   👨🏻‍💼همسرم.     👦🏻پسرم.    🧒🏻دخترم. خدایا شکرت🙏
خیلی هم عالیه    قبول کن همسرت مردخوبیه حین زندگی مهریه رومیده بهت   سرمایه تم ک ...

مرسی از نظرت

عزیزم ان شالله که مامانت همیشه سلامت باشه و سایه اش بالا سرتون  منکه اصلا معنی طلای مجردی رو ن ...

تشکر عزیزم 

والا مامانم طلاهاتو با کار خودش و خیاطی کردن خریده

به آجیت خوب گفتی

تازه این همه خرج میکنن تا ببینیم داماد چطور از آب درمیاد

شوهرم که خوب از آب در نیومد

یعنی اگه مرد بمیره  مهریه میشه پشتوانه محکمی برا زن

پس چرا یکی از فامیلای خیلی نزدیکمون که فوت شدن ی زن و ی بچه کوچیک داشتن و اومدن اموال مرد رو بین پدرو مادر و بچه و زنش تقسیم کردن .زنش هم 313 تا سکه مهریش بود اما کسی در این زمینه نمیدونست و چیزی نگفت .اتفاقا پدرشوهرش خیلی سرش منت گذاشت و سهم خودشو زد بنام بچه که زنه هم نتونه بهش دست بزنه .خیلی دلم بحال زنه سوخت همشم میگن حیف اون بود که مرد وگرنه داغش رو دل پدر و مادر میمونه وگرنه زن و بچه بزرگ میشن .یکی نیس بگه شما هم ناقص العقل نیستین شما هم سنتون روز به روز بیشتر میشه .بعدشم همینطور که شما اونو دوس داشتین اون زن و بچه هم اونو دوس داشتن ولی اون زن و بچه بهش نیاز داشتن اما شما نه .فردا که بچش بزرگ شد چقد باید باباهای بچه های دیگرو ببینه و حسرت بخوره .زن بدبخت چی تو این جامعه داغون و هزارتا سرکوفت دیگه

کاش من چهارتا بودم .یکیم بچمو میگرفت و بهش میرسید .دومیم برا خودش استراحت میکردو میرفت بیرون میگشت .سومی هم در اختیار همسرجان و غذا پختن .چهارمی هم به کارای خونه میرسید.😉😂💃😎
اتفاقا چون خیلی از این موارد نمی دونم دارم مشورت می کنم باهاتون اگر دور از جون طوری بشه مهریه به زن ...

اره ولی اونجوری خیلی پدر و مادرش سهم میبرن شما فقط یک هشت گیرت میاد. یعنی زندگیت میره برا اونا .حتی سوله ای که میگی ۱۰۰ تومن من دادم .ولی اینجوری شما مهریه ات رو میذاری اجرا اول باید دین طرف داده بشه بعد سهم به پدر و مادر برسه

✌نیام رو میسازم تک نفره😍
اره ولی اونجوری خیلی پدر و مادرش سهم میبرن شما فقط یک هشت گیرت میاد. یعنی زندگیت میره برا اونا .حتی ...

وا مگه پدر و مادر ش سهم دارن؟؟؟

می دونم ولی اصلا نمیدن ۱۱۰سمه می دن عزیزم 

واسه عقدیا 100 خورده ای واسه اونایی که عروسی کردن ینی(زن شدن) 300 خورده ای سکه .اینایی هم که میگن با زور .حتی ممکنه کمترم بدن .فعلا که تو جامعه ما همیشه حق رو بیشتر میدن به مرد

کاش من چهارتا بودم .یکیم بچمو میگرفت و بهش میرسید .دومیم برا خودش استراحت میکردو میرفت بیرون میگشت .سومی هم در اختیار همسرجان و غذا پختن .چهارمی هم به کارای خونه میرسید.😉😂💃😎
اره ولی اونجوری خیلی پدر و مادرش سهم میبرن شما فقط یک هشت گیرت میاد. یعنی زندگیت میره برا اونا .حتی ...

پس بهتر نصفشو بگیرم و ۱۰۰تا سکه ای که دولت می ده نکه دارم 

تا هم مهریه باشه و هم سرمایه

2706