2733
2739
عنوان

بچه ها میخوام جدا بشم.میشه کمکم کنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 639 بازدید | 66 پست

میتونی اگه دوس داشتی تاپیکای منو یه نگا بندازی از وقتی تصمیم به جدایی گرفتم تا همین الان هست شاید کمکت کنه شاید ببینی یه جاهایی حسای مشابه داشتیم

فقط 26 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میتونی اگه دوس داشتی تاپیکای منو یه نگا بندازی از وقتی تصمیم به جدایی گرفتم تا همین الان هست شاید کم ...

معذرت میخوام دوست بودید یا ازدواج کرده بودید؟

حس میکنم توی عقد خیلی راحت ترم هس چون ادم وقتی‌ زیر یک سقفه شرایط کلی فرق داره یکسری خاطره ها هس و....

یه صلوات برای همه نی نی سایتی ها، و برای خوب موندن حال دل خانوادمون💚
۲۳ سالمه

منم ۲۴ بودم جدا شدم 

البته از ته دلم امیدوارم درست بشه هیچوقت جدا نشید چون واقعا سخته اما اگرم درست شدنی نیست خدا خودش کمکت کنه و بهت قدرتشو بده بتونی از کسی که لیاقتتو نداره دل بکنی و از زندگیش بیای بیرون 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
معذرت میخوام دوست بودید یا ازدواج کرده بودید؟ حس میکنم توی عقد خیلی راحت ترم هس چون ادم وقتی‌ زیر ی ...

نه عزیزم ازدواج کرده بودم و دوسال زیر یه سقف بودیم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اما راستش من الانم که یک سال و نیم از جداییم گذشته گاهی وقتا پیش میاد که دلتنگ میشم و جدیدا با خودم میگم نکنه اکه میموندم درست میشد و ازین فکرا میاد سراغم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
اما راستش من الانم که یک سال و نیم از جداییم گذشته گاهی وقتا پیش میاد که دلتنگ میشم و جدیدا با خودم ...

من چند باری خواب بعد جدایی رو دیدم ک حالم خیلی خرابه. برای همین میترسم.

توی خانواده هم اصلا آزاد نیستیم و میدونم بعد طلاق مسلما تفریح و رفت آمدی نمیتونم داشته باشم.

اما راستش من الانم که یک سال و نیم از جداییم گذشته گاهی وقتا پیش میاد که دلتنگ میشم و جدیدا با خودم ...

اما در کل حالم خوبه و میدونم این فکرا اشتباس باید تمام بدیا و اذیتاشو مرور کنم که یادم نره چرا مجبور به جدایی شدم گاهی وقتا باید پا رو دلت بذاری

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من اگ دیوانه وار عاشق یکی هم باشم اگ کتک بزنه به قدری ازش متنفر میشم که فک میکنم از بچگی دشمن خونیمه ...

بله خب ولی من متاسفم برای خودم

اما در کل حالم خوبه و میدونم این فکرا اشتباس باید تمام بدیا و اذیتاشو مرور کنم که یادم نره چرا مجبور ...

مشاوره هم رفتی برای جدایی؟

بعدش مهریه هم گرفتی؟

مشاوره بیا هم نیست

یه عمر میخوای اینطوری ادامه بدی؟

ذره ذره آب میشی😔

به نظرم یه کاری بکن اول همه ی تلاشتو بکن اگه درست نشد بعد به جدایی فکر کن اینطوری مدیون دلتم نمیمونی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مشاوره هم رفتی برای جدایی؟ بعدش مهریه هم گرفتی؟ مشاوره بیا هم نیست

من رفتم آره و مشاورمم گفت درست بشو نیست 

نه همه چیو بخشیدم که زودتر تموم شه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706