2410
2553

سلام.میدونم طولانیه ولی بخونید بخدا ب کمک تون احتیاج دارم.

۴ساله ازدواج کردم‌.یک ازدواجی که به خواسته خودم بود ۱۹ سالگی ازدواج کردم و الان ۲۳ و همسرم ۲۷

همون دو سه ماه اول عقد بود و بعد همچی عوض شد. بارها تصمیم ب جدایی گرفتم ولی نگفتم و نشستم زندگیم کردم.توی عقد بدلیل اینکه دخترانگی مو از دست دادم طلاق نگرفتم و فک میکردم بعدا همه چی درست میشه.

شوهر من میگه خیلی دوستم داره گاهی میگه خیلی دوست دارم ولی حرف و عملش یکی نیست.دیگه ازش بریدم ازش دل چرکین شدم.واقعا دوسش دارم ولی میدونم عشقم از اولم اشتباه بوده

اوایل خوب بود.کم کم سرکار نرفتن اش شروع شد.دو سال من خونه دار بودم و سرکار نمیرفت‌.یکساله خونم گوشت من نداشتم.نه میوه تابستانی خوردم نه میوه پاییزی.هی گفتم درست میشه و درست شد اما برای سرکارش سر من منت میذاره و حقوق خیلی کمی داره.

رفیق بازی ها شروع شد.از اولم رفیق باز بود.ولی بد و بدتر شد.در حدی ک من عصرها باید از باشگاه میرفتم خونه کسی تا دوستاش از خونه تشریف ببرن.گفتم درست میشه.ولی هرشب بعد سرکارش میره پیش دوستاش و تا یک شب نمیاد.( حدود یکی دوساعت)

گفتم خداروشکر معتاد نیست.ولی فهمیدم آقا سیگاری ‌و معتاد ب بنگ یا همون گل هست.و مصرفش هم روزانس.یا هردو روز.

توی تاییک قبلم اشاره کردم چقدر جدیدا تیپ میزنه.شلوار تنگ و جوراب کوتاه موهای بلند ناخن بلند.زنجیر دستبند.و وقتی میگم استفاده نکن میگه گمشو و فحش و فحش

و دو ساله دارم بددهنی شو تحمل میکنم‌. سر هرچی‌ بشه میگه مادرتو فلان کردم خواهرتو فلان کردم‌.

و دست بزن داره

اصلا منو بیرون نمیبره روزای جمعه انقد از خودش بیشعور بازی درمیاره که آخرش گریه میکنم و روزم تلخ میشه.

اصلا اهل صحبت نیست.من منتظرم شب بیاد همدمم باشه بعد شام و چایی باهام هم کلام بشه.ولی یا سرش تو گوشی یا فیلم.تا حرف میزنم میگه بس کن.حتی بهش میگم مثلا افطار چی خوردی.میگه خوردم یک چیزی دیگه بس کن.

و دینش ضعیف شده جدیدا نماز ک نمیخونه.روزه هم نمیدونم میگیره یانه چون سرکاره.

و از همه مهمتر اخلاق نداره. بشدت بی محبته. هرشب باهم دعوا داریم. و همیشه طلبکاره و من مقصر

یه صلوات برای همه نی نی سایتی ها، و برای خوب موندن حال دل خانوادمون💚

بچه ندارم

سرکار نمیرم

توی خانوادمونم طلاق عیبه

موندم چیکار کنم نمیدونم موندن باهاش خوبه یا بد

فقط میدونم بشدت کینه ای کرده منو بشدت رنجونده منو

من خیلی مهربونم ولی کمی غر میزنم اونم میگه تو خیلی خوبی یک آدم تکمیلی ولی غر میزنی.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی حرف عجیبی میزنی: طلاق عیبه؟؟؟؟؟؟

بسوزی تا آخر عمرت عیب نیس؟ یک بچه رو هم بدبخت کنی عیب نیست؟ مریض بشی با این توصیفات؟؟؟؟؟؟؟؟

بعد طلاق عیبه!!!!!!!!!!!!!!

دو تا پسر داشتم گفتم یک دختر هم داشته باشم. اما علیرغم تلاشها و هزینه های فراوان سومی هم پسر شد. سه تا گل پسر دارم شکر خدا. عاشقشونم عاشققققق. ولی هنوزم دلم دختر میخاد. دل شوهرم هم دختر میخاد. بخاطر مشکلی که دارم، دیگه نمیتونم بچه دار بشم. رفتم بهزیستی رفتم کمیته امداد شاید بتونم دختر یتیمی پیدا کنم و مادرش بشم ولی قسمتم نشد. کارم شده گریه و دعا. ترو خدا هرجای ایران اگر دختر بچه یتیمی میشناسین که میتونه دخترم بشه بهم معرفی کنید. بخاطرش هرکاری میکنم. 
2456

ببین بدون فکر و‌بدون اینکه بیشتر بگی فقط طلاق بگیر تا شرایط ت بدتر نشده تا بچه نداری دقیقا برادر شوهر من همینجوری درست ک‌نشد هیچ‌متولد ۶۲ زنش اولش خودکشی  کرد زن دومش خودش کشت تو دعوا سرش کوبد ب دیوار الان م‌خودش زندان درنگ نکن طلاق بگیر مردی ک رفیق بازه محاله دل ب زندگی بده تا جوونی برو مثه جاری بیچاره ی من خودت ب کشتن ندادی برو‌  هر کی گفت درست میشه بیجا میگه من به عینه دیدم خواهرانه بهت میگم‌برو

خیلی حرف عجیبی میزنی: طلاق عیبه؟؟؟؟؟؟ بسوزی تا آخر عمرت عیب نیس؟ یک بچه رو هم بدبخت کنی عیب نیست؟ م ...

من میدونم عیب نیست

روی برگشتن ندارم خودم انتخابش کردم

ولی مطمعنم خانوادم همش توی سرم میزنن

2714
دختر خودتو قوی کن  که حرف دیگران برات مهم نباشه تا بچه دار نشدی از این موجود وحشتناک جدا شو بخد ...

من خیلی بی عرضه و ترسوم😖

من میدونم عیب نیست روی برگشتن ندارم خودم انتخابش کردم ولی مطمعنم خانوادم همش توی سرم میزنن

ببین نهایتا تا یه ماه دو ماه حرفای خانواده رو تحمل کنی بهتر که تا آخر عمر بخوای کارای همسرت رو تحمل کنی همین الانم اعتماد بنفست رو آورده پایین 

ببین نهایتا تا یه ماه دو ماه حرفای خانواده رو تحمل کنی بهتر که تا آخر عمر بخوای کارای همسرت رو تحمل ...

میترسم ک بعدا پشیمون شم.میترسم از آینده‌‌.حالم بده

نه بچه نمیارم‌. میدونم ادم مسئولی نیست.

برو‌پدر مادرت اخرش از گوشت و‌خونشونی حالا ی حرفی م از سر عصبانیت ممکنه‌بزنن ولی اخرش بچه شونی و‌بچه خیلی عزیزه‌تو‌رو ب این ماه مبارک نمون‌برو اخر و عاقبتی با این  نداری جوونی اول راهی برو‌رو پای خودت وایسادی خیرت ب چندتا ادم برسه ای کاش من بجای تو‌بودم‌و‌مثل الانم پخته و‌عاقل  بودم‌تا مردونه بر میگشتم و‌زندگیم اباد میکردم‌نه شوهر میکردم‌نه‌چیزی فقط از عمرم‌درست استفاده‌میکردم

2706