2733
2739
عنوان

بچه ها میخوام جدا بشم.میشه کمکم کنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 639 بازدید | 66 پست
والله گلم شاید این حرفی ک من میزنم اخلاقی نباشه ولی واقعا فک میکنم این زندگی درست بشو نیست متاسفانه& ...

میفهمم عشق برای خوشبختی کافی نیست.اگر بود من الان خوشبخت بودم.روحیه ضعیفی دارم.از خودمم شاکی ام.هنوز هیچی نشده خودمو باختم

یه صلوات برای همه نی نی سایتی ها، و برای خوب موندن حال دل خانوادمون💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میدونم پدرم کمک میکنه از مادرم و بقیه میترسم مدام سرزنش میکنن ولی ترس بزرگم یک چیز دیگس.اینکه دوست ...

دوسش نداري دچار وابستگي هستي

غير ممكنه يكي ادم رو كتك بزنه و هنوز بتوني دوسش داشته باشي

ضمنا عشق يكطرفه فقط جوونيت رو به باد ميده

2731
من درکت میکنم منم از کسی که دوسش داشتم جدا شدم گاهی وقتا آدم دیگه کم میاره

توی عقد جدا شدی یا خونه داری؟ بچه داشتی اون موقع؟

چطور تونستی با خودت کنار بیای؟

با تموم بدی هاش وقتی دیرمیکنه میگم نکنه اتفاقی افتاده و بعد نگران میشم

سلام عزیزم من شماره یه مشاور خوب رو بهت میدم ، بد نیس بهش زنگ بزنی تا حالا مشکل خیلیا رو رفع کرده

دستت درد نکنه عزیزم.چه وقتایی میتونم تماس بگیرم؟ 

میفهمم عشق برای خوشبختی کافی نیست.اگر بود من الان خوشبخت بودم.روحیه ضعیفی دارم.از خودمم شاکی ام.هنوز ...

گل خوشگله 🥰🥰🥰آفرین واقعا کافی نیس لازم هست اما کافی نیس پس نباید یه عشق جلوی چشماتو بگیره تا بچه دار بشی بعدا نتونی بری، ایشالله خوشبختی، خوشبختی اینا نیس مهم اینه پیش خدا رو سفید باشی و بس

بایدددددد مقاوم باشی باید اول ببینی دوس داره تغیر کنه کرد فه بها چه بهتر حاضر نشد نباید ببازی باید با اوج قوی بودن بیرون بیای

2738
اینکه گل میکشه خیلی بده😞

میگه اکثر مردا میکشن بنگ و گل

میگه چ توقعاتی ازم داری ک میگی نکش و مشخصه یواشکی میکشه

توی عقد جدا شدی یا خونه داری؟ بچه داشتی اون موقع؟ چطور تونستی با خودت کنار بیای؟ با تموم بدی هاش و ...

نه بعد دوسال زندگی جدا شدیم 

بچه نداشتم 

خیلی سخت بود..

آره منم دقیقا همینطوری بودم

فقط 26 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه بعد دوسال زندگی جدا شدیم  بچه نداشتم  خیلی سخت بود.. آره منم دقیقا همینطوری بودم

دوباره ازدواج کردی؟

از اینکه دوستش دارم.از اینکه بعد یکی ک زن داره یا بچه داره بیاد خواستگاریم از اینکه بعدش نتونم سرپاشم میترسم

دوباره ازدواج کردی؟ از اینکه دوستش دارم.از اینکه بعد یکی ک زن داره یا بچه داره بیاد خواستگاریم از ا ...

نه من مجردم ولی اون زودی ازدواج کرد

چرا مرد زن دار مگه چندسالته نا امید نباش بخاطر ترس از تنهایی ادامه نده خدا بزرگه

فقط 26 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه من مجردم ولی اون زودی ازدواج کرد چرا مرد زن دار مگه چندسالته نا امید نباش بخاطر ترس از تنهایی اد ...

۲۳ سالمه

2706