2737
2739
عنوان

بعد بچه دار شدنتون ،مادرشوهرتون بیشتر اذیت و دخالت کرد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 789 بازدید | 84 پست
واس چی زیادشه! البته من تجربشو نداشتم،طبیعتا اگ خود ادم درست برخورد کنه برای چی دخالت کنن

هرقدم درست برخورد کنی اونا کار خودشونو میکنن،من دوسندارم فعلا بارداریمو اعلام کنم،اما اونا بهم شک دارن ک باردارم،یه روز عمه شونو فرستادن جلو باهام دعوا کرد ک از زیر زبونم بکشه من شستمش وگذاشتم کنار نگفتمم بچه دارم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

برادر شوهرم پارسال عید رفته بود ترکیه. مادرش گفت می دونی چرا گذاشتم بره ترکیه؟ خواستم بره اونجا زنای ...

😕زن داره برادر شوهرت؟

عقیده میتواند عقیده من باشد،ولی حقیقت نمی تواند حقیقت من باشد.چون حقیقت متعلق به هیچ کس نیست و برای همین است همیشه بر سر عقیده میجنگند نه بر سر حقیقت
2742
منم

بستگی داره من مادرشوهرم میومد کباب میخوردن وچای وشیرینی وپذیرایی میشدن همشون واخرش میگفت مادرا برا راحتی خودشون سینه به بچه نمیدن وشیرخشکیش میکنن!!!!!صدبار گفتم بخدا نمیگیره به پیر وبه پیغمبر نمیگیره مگه دیوانم همیشه فلاسک وابجوش وقوطی وشیشه با خودم باربزنم ویا نصف شبا پاشم شیر درست کنم؟کدومش تنبلیه؟خیلی از اوایل زایمانم خاطرات بد دارم ادش میفتم حالم بد میشه  

آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53
هرقدم درست برخورد کنی اونا کار خودشونو میکنن،من دوسندارم فعلا بارداریمو اعلام کنم،اما اونا بهم شک دا ...

نه واقعا من حداکثر هر روشی رو دوبار امتحان کردم واس س موضوعی خداروشکر جواب داده دیگ کار نداشتن

2738
😕زن داره برادر شوهرت؟

نه   

تازه وقتی عروسی کرده بودیم ما با افتخار میگفت من پایه پای پسرام میشستم فیلمای آن چنانی تو ماهواره میدیدم. خودم سر و سینه نشونشون میدادم که یه وقت نرن بیرون کاری بکنن. 😑😑😑😑

نه واقعا من حداکثر هر روشی رو دوبار امتحان کردم واس س موضوعی خداروشکر جواب داده دیگ کار نداشتن

خب شما خداروشکر درک کردن،اما اکثرا درک نمیکنن بچه مال اونا نیس و نباید دخالت کنن،والا من ک هرکار کردم بازم رد نمیشن

خب شما خداروشکر درک کردن،اما اکثرا درک نمیکنن بچه مال اونا نیس و نباید دخالت کنن،والا من ک هرکار کرد ...

درست میگین واقعا حق دارین ،زیادن همچین افرادی،فقط مگ شوهرتون از پشتتون دربیاد حمایت بشین

نه    تازه وقتی عروسی کرده بودیم ما با افتخار میگفت من پایه پای پسرام میشستم فیلمای آن چن ...

😨چقدر عجیب.من که دخترم اینقدر مامان باهام راحت نیست..یه صحنه بوس هم نشون بده تی وی خجالت میکشیم جلوی هم.نه به ما نه به مادرشوهر شما😅😅

عقیده میتواند عقیده من باشد،ولی حقیقت نمی تواند حقیقت من باشد.چون حقیقت متعلق به هیچ کس نیست و برای همین است همیشه بر سر عقیده میجنگند نه بر سر حقیقت
شگفتا🤢

پدر شوهرم نماز ظهر و شب میره مسجد با خانم ها هم حق نداره حرف بزنه زیادی چرااااا؟ چون زن داره. اما شوهر من حق داره برای همکار خانمش جوک بفرسته و سوغاتی بخره و باهاش درد و دل کنه. 

موندم با وجود همچین آدمایی چرا ماها بايد نگران جهنم باشیم؟ خب جهنم داره پر میشه دیگه. 

😨چقدر عجیب.من که دخترم اینقدر مامان باهام راحت نیست..یه صحنه بوس هم نشون بده تی وی خجالت میکشیم جلو ...

ما اصلشو نگاه نمی کنیم. داداشم کلی فیلم دانلود کرده منو میشونه پاش سانسور کنم. تازه صحنه نداره نهایت بغل داشته باشه.  

ببین مادرشوهرم از من و مامانم بیشتر رو میگیره. اما... 

حجاب از سر سنت. نه از روی عقل. 

2706