2737
2739
چرا؟!

از دلش در بیاره؟متوجهی که شوهرش ناراحتش کرده؟

گاهی آدم تو جنگ با خودش باید اونقدر پیش بره که یه ویرونه بسازه از وجودش...اونوقت از دل اون ویرونه یه نوری، یه امیدی، یه جراتی جرقه میزنه... بس نیست این همه ناکامی؟این همه بدبختی...توی دنیایی که دو روز بیشتر نیست،منتظر چی هستیم؟کدوم معجزه؟کدوم خوشبحتی باد آورده؟🍀
بابا چ خبره توام مثل زن داداش من ۲ ماه از عروسیش نگذشته بود گریه میکرد از تو دوران عقد ناراحت بود وا ...

نه فقط استرس نیس گلم خیلی سخته بخدا یه سال و دوماااااه   همه بچه دار شدن جز من سه ماه اول بیبی چک میخریدم الان حتی دیگ نمیخرم

خدایا مرررسی نمیدونم چطوری تشکر کنم ازت دستای پسر کوچولومو صحیح و سالم  بذار تو دستام  دوستت دارم    پسرم و همسرم عاشقانه دوستتون دارم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ن رفته اونجا ک شب پیش دوستاش باشه تو روستاشون منو گذاشته خونه بابام

عزیز اگر واقعا دنبال راه حلی 

گوش کن

خونه پدرت نرو 

اگر خواست بره پیش رفیقاش خونه بمون

یه مدت نادیده بگیرش

سعی کن کار پیدا کنی

2731

اسی بنظرم سیایت نداری چون مردا هر چی جلوشون مقاومت کنی بدتر میکنن و اگه همون لحظه بانرمی میگفتی باشه عزیزم اخه منم تنهام گفتم یه کم برم پیش دوستام اما وقتی تو دوست نداری عیب ندارهدمیمونم منتظرت بیای خونه 

حالا ننیدونم رو شوهر تو هم جوابمیده یا ن ؟

عزیزم دعا میکنم بحق شیش ماهه کربلا.سال دیگه یه دوقلو بغلت باشه... لطفاً واسه پدرم دعا کن اگه دوست دا ...

چشم گلم ان شالله همه پدرا صحیح و سالم باشن بالاسر بچه هاشون  فدات بشم مهربون

خدایا مرررسی نمیدونم چطوری تشکر کنم ازت دستای پسر کوچولومو صحیح و سالم  بذار تو دستام  دوستت دارم    پسرم و همسرم عاشقانه دوستتون دارم
2738
تا من میرم تشت و شیر بیارم برا شوهر اسی بقیه فرمایشاتتون و هم بگین😒😒😒😒😒

آخخخخ از دست این خانما

گاهی آدم تو جنگ با خودش باید اونقدر پیش بره که یه ویرونه بسازه از وجودش...اونوقت از دل اون ویرونه یه نوری، یه امیدی، یه جراتی جرقه میزنه... بس نیست این همه ناکامی؟این همه بدبختی...توی دنیایی که دو روز بیشتر نیست،منتظر چی هستیم؟کدوم معجزه؟کدوم خوشبحتی باد آورده؟🍀
منم.نمیگم جنگ کنه ولی مقصر الان شوهرشه 

منکه تو پیاما نفهمیدم مقصر کدومه! شوهرش رفیق بازه خوب مسلما اشتباهه این خانوم هم ناراحته ودلگیر کاملا حق داره ولی این اصلا روش خوبی برای ابراز ناراحتی نیست اینجوری غیر یه اعصاب خردی درست کردن چیز دیگه ای نیست...

طولانیه ولی بخون بدردت میخوره

عزیزم حقیقت تلخی که ما خانما باید بپذیریم اینه که مردا حوصله شنیدن درد دل و غر های مارو بیشتر از یه حدی ندارن.ینی شعور و ظرفیتشو ندارن ینی درک ما خانما رو ندارن منم چند سال زمان برد تا اینو فهمیدمااا. مردا خوبشون هم قدرت درک و تحلیل حرفای مارو ندارن گلکم

منم یه مدت خیلی ازش گلایه میکردم همیشه اینجوری بی حوصله جوابمو میداد خیلی شاهکار میکرد میگف باشه عزیزم تو راس میگی.ولی میدونم درک نمیکرد

الان روشمو تغییر دادم ۶ماهه قهر اصلا نمیکنم سر چیز الکی، غر نمیرنم،خودمو دست بالا میگیرم،یه جور نشون میدم که بهت وابسته نیستم و خیلی شادم، باهاش پایه شدم و حرفای خوب میزنم بخدا خیلی تغییر کرده الان یه کوچولو دیر جوابشو میدم چن بار زنگ میزنه قبلا غر میزدم منتظر بود حرفام تموم شه بره

ولی الان از باهام بودن لذت میبره انگار

مردا زن زشت و شاد و با اعتماد بنفس رو به زن خوشگل غرغرو و افسرده ترجیح میدن

من میدونم این حرفای تو غر نیستااا اتفاقا کاملا درکت میکنم حرفاتو نیازاتو میفهمم از نظر اونا غر الکیه

نمیفهمن گلم زندگیو تلخ نکن به کام خودت

❤️خدایا من ایمان دارم به اینکه هرکه دلش هوایی تو شود تو هوایش را داری❤️
2706