2737
2734
ی هزاری نمیده دستم برم کجا بدون پول؟همین دیروز از بابام پول گرفتم لباس خریدم دیگه نمیتونم ازش بگیرم ...

اشتباه کردی از پدرت پول گرفتی

خب من جای شما بودم میرفتم دنبال کار 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشالله خیلی زود باردار شی عزیزم

مرسی ان شالله مشکل توام حل بشه گلم

خدایا مرررسی نمیدونم چطوری تشکر کنم ازت دستای پسر کوچولومو صحیح و سالم  بذار تو دستام  دوستت دارم    پسرم و همسرم عاشقانه دوستتون دارم
2728
هرکسی یه دردی داره منم بچه دار نشدم یه سال و دوماهه دارم از غصه دق میکنم 

بابا چ خبره توام مثل زن داداش من ۲ ماه از عروسیش نگذشته بود گریه میکرد از تو دوران عقد ناراحت بود والا اخرم بچه دارم شد همش اوایلش میگف غلط کردم بچه دار شدم غصه نخور استرس نداشته باش باور کن از استرسم هس

2740
شاید

چرا طبیعیه اقا امیر؟؟؟

اخه اینطور صحبت میکنن با همسر؟؟

خاننه..جنسش لطیفه..میشکنه

عاجزانه خواهش میکنم کامنتامو لایک نکنید!روزی 70 تا اعلان برام میاد و اذیت میشم.جرات ندارم تو تاپیک نظر بدم.دست خودم نیست کامنتام عامه پسنده      
اره گلم یه دوره

عزیزم دعا میکنم بحق شیش ماهه کربلا.سال دیگه یه دوقلو بغلت باشه... لطفاً واسه پدرم دعا کن اگه دوست داشتی ممنون

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏