2737
2739
دارم درس میخونم نمیتونم بچه دار شم بعدم فقط۱۹سالمه چهارماهه رفتم تو ۲۰سال

ایشالله که درست میشه عزیزم.تو این دنیا هیچ قدرتی بالاتر از قدرت ایمان نیست و خدا بزرگترینه.ایمانتو از دست نده.همه ی موجودات رو خدا آفریده پس فقط اون میتونه از پس همه چیز بربیاد.به خودش پناه ببر.سپردمت به خودش.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون از حرفای خوبتون عزیزم

فدات.😘خدارو از یاد نبر.یاعلی

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2731
همینطوره خیلی خودخاهه دوماهه که عروسی کردیم

میگما تازه عروسی و میزاره میره ای خاک تو گورش چرا؟کتکم میزنه؟زن باش فردا به خودشم بگو محکم اصلا دیگه هم نگو اونا یه چیزی دارن که من ندارم بگو اونا میخوان زناشونا تو دید بزارم من نمیگم منو ببر تو جمع دوستانتون ولی برا منم باید وقت بزاری

2738
اصلا بمن و حرفام اهمیت نمیده میگ بتوچخ

شوهرمنم دقیقا عین شوهر تو بود

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟
الان خوب شده؟

ن.ولی خسیس نیس

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟

اینا از بی سیاستی خودته ببخشیدا منم اوایل تا حدودی همینطوری بود تا اینکه تویه کانال به اسم خانوم قری عضو شدم الان جوری شد شوهرم بدون من نفس نمیکشه خیلی بهم وابسته شد اگه بخوای لینکشو برات میفرستم واقعا معجزه بود

تو چه کردی که دلم این همه خواهان تو شد😍                     وقتی لبخند میزنی خیلی خوشگل تری رفیق🥰