2733
2739
عنوان

همسرم ناراحته

| مشاهده متن کامل بحث + 722 بازدید | 46 پست
دیشب  میگه من عصبی میشم تو ارومم نمیکنی بدتر عصبیم میکنی میگم چی شده چرا عصبی هستی میگه ب تو رب ...

وایی....😂😂

من یه خواهرشوهرم و عاشق عروسمونم.....دوسش دارم چون برادرمو دوس دارم....نمیدونم چه حسیه ولی همیشه دوس دارم توو هرجمعی بهترین باشه...تووهمه ی خریدا بهترین رو براش انتخاب میکنم حتی اگه خودم عاشق اون وسیله شده باشم....چون دوس دارم توو اوج باشه و هیچ کمبودی رو احساس نکنه....دوس دارم بم‌ب چشم خواهرش نگاه کنه نه خواهرشوهرخبیث😂😂
دیشب  میگه من عصبی میشم تو ارومم نمیکنی بدتر عصبیم میکنی میگم چی شده چرا عصبی هستی میگه ب تو رب ...

واااااا

این پیج اینستا رو دوس دارم ،با استوریاش حالم بهتر میشهfuunclip2021@

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
میگه من  دوست دختر داشنم تا حالا این جوری ناراحت نشدم ازش

دوست نداره دنبال بهونس

لطفا اگ امصامو میخونید تا آخرش بخونید خداروشکر بخاطر اینکه پرنیای عزیزمو بهم داده.میخوام لاغر شم بدزایمان وزن اولیه ام ۹۳ وزن الانم۸۵ هدف اولم ۸۰ هدف دومم ۷۵ هدف نهاییم ۶۹ باقد۱۶۸😁به امضام دست نمیزنم  خداروشکر ک پرنیا مو برام‌حفظ کردی عاشقشم میمیرم براش ب هدفم رسیدم و امروز ۱مهر ۱۳۹۹.    ۶۵ کیلو هستم و خدارو شکر میکنم بخاطر اراده ای ک بمن داده
2738
 بگید چجوری اطلاعاتم و ببرم بالا این جوری گیر نده بهم تک پسره خودشم خیلی حساسه روم

بنظرم دختر خیلی ساده ای هستی 

سعی کن با سیاست باشی ب موقع حرف بزنی زیاد ایراد نگیری وقتی ناراحته سعی کنی با حرفات آرومش کنی بخدا اگه خودتو ساده نشون ندی همه چی حله مردا دخترای ساده رو نمیخوان دوست دارن زنشون زرنگ باشه بفهمه چیو کجا بگه 

مهم نیس فقیری یا پولدار "انسان" که باشی سرت پیش   خدات و خودت همیشه بلنده 💓هیچی مثل ی وجدان اروم نیست😌خدایا خودت مراقب خانوادم باش عشق هام همسرم ❤🧑....دختره عزیزم💜 👧و پسرکوچولوی نازم 💙👦
2706