2737
2734
عنوان

همسرم ناراحته

| مشاهده متن کامل بحث + 722 بازدید | 46 پست
بنظرم دختر خیلی ساده ای هستی  سعی کن با سیاست باشی ب موقع حرف بزنی زیاد ایراد نگیری وقتی ناراح ...

اره از شانس گندم سادم  بخدا اصلا ازش ایراد نمیگیرم من ناراحت میشم ازش ب روش نمیارم همون دیگه نمیدونم چجوری  سیاست داشته باشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
اره از شانس گندم سادم  بخدا اصلا ازش ایراد نمیگیرم من ناراحت میشم ازش ب روش نمیارم همون دیگه نم ...

نگفتم اصلا ایراد نگیر اتفاقا گاهی ی مسایلی رو گوشزد کن ک ب زبون عامیانه بفهمه توهم ی چیزایی حالیته و دست کم نگیرتت تعادل رفتاری داشته باش ن زیاد بخند ن زیاد گریه کن ن زیاد حرف بزن ن کم حرف بزن رفتار خانومانه داشته باش و سعی کن اصلا ساده نباشی تا خودتو تغییر ندی اوضاع همینه 

مهم نیس فقیری یا پولدار "انسان" که باشی سرت پیش   خدات و خودت همیشه بلنده 💓هیچی مثل ی وجدان اروم نیست😌خدایا خودت مراقب خانوادم باش عشق هام همسرم ❤🧑....دختره عزیزم💜 👧و پسرکوچولوی نازم 💙👦
نگفتم اصلا ایراد نگیر اتفاقا گاهی ی مسایلی رو گوشزد کن ک ب زبون عامیانه بفهمه توهم ی چیزایی حالیته و ...

اره ی چیزایی رو بهش گیر میدم من دیشب بهش گفتم عوض شدم اطلاعاتم کمه بخاطر اون نمیتونم باهاش را بیام   الانم بهش گفتم ی درصد ارزش،داشته باسم قبول میکنی حرفم و میگه ثابت کن فقط

اره ی چیزایی رو بهش گیر میدم من دیشب بهش گفتم عوض شدم اطلاعاتم کمه بخاطر اون نمیتونم باهاش را ...

اینطوری نمیشه یکم بخودت زمان بده و مشاوره و اطلاعات عمومیتو ببر بالا اصلانم زنگ نزن بگو عوض شدم چون باهمین حرفت نشون میدی عوض نشدی بزار ب مرور خودش بفهمه تو رفتارتو عوض کن اگه زیاد خوش برخوردی یکم سرسنگین باش منتتو بکشه اصلا نگو عوض شدم بچه ک نیست باور کنه فقط با رفتارت نشون بده 

مهم نیس فقیری یا پولدار "انسان" که باشی سرت پیش   خدات و خودت همیشه بلنده 💓هیچی مثل ی وجدان اروم نیست😌خدایا خودت مراقب خانوادم باش عشق هام همسرم ❤🧑....دختره عزیزم💜 👧و پسرکوچولوی نازم 💙👦
اینطوری نمیشه یکم بخودت زمان بده و مشاوره و اطلاعات عمومیتو ببر بالا اصلانم زنگ نزن بگو عوض شدم چون ...

مامانی باران من همیشه وقتی سرکاره بهش زنگ میزنم در حد دو دقیقه حرف میزنیم باهم وقتی از سر کار میاد   حرف بزنیم باهم اکثر بحث هایی هم که کرردیم فضای مجازی

ب

وده  بهش صب زنگ زدم دو بار گفت کار دارم قط کرد غروب بهش زنگ زدم باز حرف زدیم میگه یادم نبود زنگ بزنم بهت نمیدونم  قضیه چیه امشب یهودی اومدن خونمون باهام حرف نزد اصلا نگام نکرد    پیام دادم دستت خوب شد  جواب نداده گفتم قول دادی جوابم و ندی نوشت سر همین حرفاتع کخ حرف نمی زنم باهات