2726
عنوان

همسرم ناراحته

722 بازدید | 46 پست

خانوما کمکم کنین چهار ماهه نامزد کردم همش ایراد گرفته ازم  دیشب هم گفت تو درست حرف نمیزنی هر وقت  درست شدی زنگ بزن گفتم  عوض شدم میگه باور نمیکنم ثابت کن کمکم کنین

تعداد رای : 30
نظرسنجی
واجبه
9
30%
خیلی
7
23%
امیدم ب شماست
2
6%
توروخدا کمک کنین
12
40%

همه گزینه ها😐

یعنی چی درست حرف نمیزنی؟

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خیلی  

تا امروز هر چی استرس و سختی و انرژی منفی تو زندگیم داشتم بستمه ازین به بعد فقط میخوام بخندم و شاد باشم و مهربون،میخوام قدر لحظه هامو بدونم و کنار عزیزام از زندگیم لذت ببرم ،میخوام زندگی کنم ،مطمئنم اینطوری خدا هم بیشتر دوستم داره🥰🥰

عزیزم کتاب بخون

همسرم به منم میگه تو بچه ای درکم نمیکنی

خیلی اذیت میشم 

یا لج میکنم یا اطلاعاتمو درمورد اقایون بالا میبرم که بهتر بفهممش 

کلا بستگی به لحن خودش داره

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
2706