2737
2739
عنوان

بیاین کمکم کتید بهم بگید کجای حرفام بد بوده÷ اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 2033 بازدید | 87 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

تاجایی که من دیدم همش ببخشید  و عشقم خوبی و من کردم تو نبودی بود ....ناراحت نباش وضعیت سفیده

دوست نی نی سایتی من لطفا دل کسی و نشکن🙏❤                 عشقم همسرم👇                                                                  دکترای روانشناسی هستن سوالی داشتی بگو ازش واست بپرسم  کاربری خواهرم دیگه دست منه اگه سوال حقوقی داشتین بگین ازشون بپرسم درخواست دوستیم ندین ممنون🌹🌹                
2728
وای لایک داری منم اینکارو میکنم😍😍😍👍👍

اره دلتنگی هام وقتی که ازش دورم کادوها و گل های ی هویی که میخره اگر جایی  مثلا جلوی خانواده اش طرفمو گرفته باشه....همه رو مینویسم خوبه به نظرم

🧡🧡گروه نارنجی🧡🧡 قد ۱۶۰🧡..وزن قبلی ۸۶🧡وزن فعلی81،🧡وزن هدف۶۵،🧡هیچ چیز مثل پوشیدن لباس های سایز ۳۸ حال منو خوب نمیکنه.پس پیش به سوی رسیدن به سبک زندگی سالم و تناسب اندام همیشکی،،🧡هوراااا
2740
خب بهم بگید چیکار کردم دلش شکسته فقط چون حرف های خوب و قشنگی که بهم می زنه رو یادم نمیاد؟؟ خب چیکار ...

رو خودت کار کن. نه به خاطر ناراحت شدن دوست پسرت به خاطر اینکه بعدا توزندگی به مشکل میخوری. یعنی چی یادم نمیمون. این توجیه بدیه چیزی که ارزشمند و مهم باش همیشه به یاد آدم میمون

بعضیا جورین که نباید بگی خدایا به راه راست هدایتش کن بلکه باید بگی خدایا راه راس رو به سمت این کج کن😊
اره دلتنگی هام وقتی که ازش دورم کادوها و گل های ی هویی که میخره اگر جایی  مثلا جلوی خانواده اش ...

منم دوست دارم بنویسم ولی خب می ترسم مامان و بابام پیدا کنن دیگه....... 

چطور؟

خیلی دیگه رمانتیکین‌احساس میکنم الکی دارین نقش بازی میکنید دوتایی...خیلی علاقه ای نیست

نگو چرا حس شیشممه.اونایی که بهم خیلی علاقه دارن این حرفا رو نمی زنن خودتون و گول نزنین

اره دلتنگی هام وقتی که ازش دورم کادوها و گل های ی هویی که میخره اگر جایی  مثلا جلوی خانواده اش ...

کار خوبیه عزیرم ....🌹🌹🌹🌹🌹😗😗😗😗😗

منم یادگرفتم😍😍😗😗😗

دوست نی نی سایتی من لطفا دل کسی و نشکن🙏❤                 عشقم همسرم👇                                                                  دکترای روانشناسی هستن سوالی داشتی بگو ازش واست بپرسم  کاربری خواهرم دیگه دست منه اگه سوال حقوقی داشتین بگین ازشون بپرسم درخواست دوستیم ندین ممنون🌹🌹                
خیلی دیگه رمانتیکین‌احساس میکنم الکی دارین نقش بازی میکنید دوتایی...خیلی علاقه ای نیست نگو چرا حس ش ...

بیشتر رودر وایسیه

والا هیچ دل شکستنی ندیدم دوران دوستی ام هستید خیلی مراعتتو میکنه😂 ینی نهایت استفادرو کن ازدواج ک ...

خب دل اون شکسته من نمی دونم کدوم حرفم خیلی بد بوده

2706