2733
2739
عنوان

بیاین کمکم کتید بهم بگید کجای حرفام بد بوده÷ اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 2033 بازدید | 87 پست
معنیش چیه

عشق محبت

🧡🧡گروه نارنجی🧡🧡 قد ۱۶۰🧡..وزن قبلی ۸۶🧡وزن فعلی81،🧡وزن هدف۶۵،🧡هیچ چیز مثل پوشیدن لباس های سایز ۳۸ حال منو خوب نمیکنه.پس پیش به سوی رسیدن به سبک زندگی سالم و تناسب اندام همیشکی،،🧡هوراااا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جوکر باید تصمیم بگیره😂😂😂

دوست نی نی سایتی من لطفا دل کسی و نشکن🙏❤                 عشقم همسرم👇                                                                  دکترای روانشناسی هستن سوالی داشتی بگو ازش واست بپرسم  کاربری خواهرم دیگه دست منه اگه سوال حقوقی داشتین بگین ازشون بپرسم درخواست دوستیم ندین ممنون🌹🌹                
2728
اصلا این طبیعیه حرف های آزار دهنده  بیشتربه یاد آدم نیمونه من خودم ی دفتر گزاشتم هروقت شوهرم کا ...

وای لایک داری منم اینکارو میکنم😍😍😍👍👍

دوست نی نی سایتی من لطفا دل کسی و نشکن🙏❤                 عشقم همسرم👇                                                                  دکترای روانشناسی هستن سوالی داشتی بگو ازش واست بپرسم  کاربری خواهرم دیگه دست منه اگه سوال حقوقی داشتین بگین ازشون بپرسم درخواست دوستیم ندین ممنون🌹🌹                
2738

ناخوداگاه یاد تاپیک اون خانومه افتادم چطور خواسنگارشو با خاک یکسان کرد

ماشالله چه با ادبین شما

🧡🧡گروه نارنجی🧡🧡 قد ۱۶۰🧡..وزن قبلی ۸۶🧡وزن فعلی81،🧡وزن هدف۶۵،🧡هیچ چیز مثل پوشیدن لباس های سایز ۳۸ حال منو خوب نمیکنه.پس پیش به سوی رسیدن به سبک زندگی سالم و تناسب اندام همیشکی،،🧡هوراااا
بهم بگید چیکار کنم چیکار کنم که دلش نشکنه

والا هیچ دل شکستنی ندیدم

دوران دوستی ام هستید خیلی مراعتتو میکنه😂

ینی نهایت استفادرو کن

ازدواج کنی همه این قربون صدقه ها نصف میشه😂😂بروز داده نمیشه

اوووه چقد ازش عذرخواهی میکنی مگه قتل کردی

باهاش ازدواج کنی بیچاره میشی همش هی باید بگی ببخشید ببخشید ببخشید بد عادتش نکن

مهربونا من امروز نیت کردم تا نیمه شعبان خدا حاجتمو بده دعام کنین  ذوقم تموم شد و خدا حاجتمو نداد