2737
2734
عنوان

بیاین کمکم کتید بهم بگید کجای حرفام بد بوده÷ اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 2033 بازدید | 87 پست

حالا ما اومدیم کمک یا خندیدن😑😑

وای خدا بعضی از کار برا خیلی نمکن😂😂😂

دوست نی نی سایتی من لطفا دل کسی و نشکن🙏❤                 عشقم همسرم👇                                                                  دکترای روانشناسی هستن سوالی داشتی بگو ازش واست بپرسم  کاربری خواهرم دیگه دست منه اگه سوال حقوقی داشتین بگین ازشون بپرسم درخواست دوستیم ندین ممنون🌹🌹                

خب بهم بگید چیکار کردم دلش شکسته فقط چون حرف های خوب و قشنگی که بهم می زنه رو یادم نمیاد؟؟ خب چیکار کنم فراموشی دارم ربطی به میزان دوست داشتنم نداره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

my amour چه باحال .دزدیدمش برا خودم 😆بزارم تو گوشی شوهرم عمرا کسی بفهمه کیه

🧡🧡گروه نارنجی🧡🧡 قد ۱۶۰🧡..وزن قبلی ۸۶🧡وزن فعلی81،🧡وزن هدف۶۵،🧡هیچ چیز مثل پوشیدن لباس های سایز ۳۸ حال منو خوب نمیکنه.پس پیش به سوی رسیدن به سبک زندگی سالم و تناسب اندام همیشکی،،🧡هوراااا
2731
2738
معنیش چیه

اسم کاربریشه

دوست نی نی سایتی من لطفا دل کسی و نشکن🙏❤                 عشقم همسرم👇                                                                  دکترای روانشناسی هستن سوالی داشتی بگو ازش واست بپرسم  کاربری خواهرم دیگه دست منه اگه سوال حقوقی داشتین بگین ازشون بپرسم درخواست دوستیم ندین ممنون🌹🌹                
خب بهم بگید چیکار کردم دلش شکسته فقط چون حرف های خوب و قشنگی که بهم می زنه رو یادم نمیاد؟؟ خب چیکار ...

اصلا این طبیعیه حرف های آزار دهنده  بیشتربه یاد آدم نیمونه من خودم ی دفتر گزاشتم هروقت شوهرم کار عشقولانه خاص یا حرف و پیام خاصی نیفرسته توش مینویسم.خوندنش بعدا خیلی حس خوبی داره مخصوصا وقتایی که ازش ناراحتم آروم میشم

🧡🧡گروه نارنجی🧡🧡 قد ۱۶۰🧡..وزن قبلی ۸۶🧡وزن فعلی81،🧡وزن هدف۶۵،🧡هیچ چیز مثل پوشیدن لباس های سایز ۳۸ حال منو خوب نمیکنه.پس پیش به سوی رسیدن به سبک زندگی سالم و تناسب اندام همیشکی،،🧡هوراااا
2706