2733
2739
عنوان

چرا بعضی ها تو تاپیک ها فقط بلدن درس اخلاق بدن

| مشاهده متن کامل بحث + 370 بازدید | 66 پست
من کیبورد گوشیم تصحیح خودکار داره من مینویسم پسره تصحیح میکنه سپره.... یه تاپیکی زدم که مجبور بودم چ ...

دقیقا چند شب پیش بیچاره زنه رو بخاطره 2تا غلط املاء ترور شخصیتی کردن😑

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جالبه بیشتر تاپیک های حجاب رو هم همین قشر میزنن  کمتر پیش اومده ببینم یه غیر مذهبی تاپیک بزنه ...

دقیقاااا

من بارها اینو گفتم اینجا

90 درصد توهین از سمت افراد مذهبیه. 

خیلی عصبی میشم

یه بار یه کاربری تاپیک گذاشته بود که تو که مانتو جلو باز داری و حجاب نداری مثل نمایشگاهی هستی که شردرش نوشته ورود برای عموم آزاد است😐اصلا توهین بدترررر از این؟ به همجنس خودشون رحم نمیکنن

جالبه استارتر تاپیک قفل کرده بود نظرسنجی کرده بود موافقم مخالفم بعد توی تمام تاپیک ها لینکشو میذاشت. 

حالم بهم خورد

خدایا میشه سال 2020 حذف کنی دوباره نصب کنی؟ این ویروس داره😓😓😓. 
من ن خوشم نمیاد،من خودم بارها غلط املاء خیلیارو دیدم اما دخالت نمیکنم میگم شاید کیبوردشو تازه عوض کر ...

اینام هست ولی غلط املایی مشخصه دیک خودم چند شب پیش قصد رو نوشتم قسط خخخ بعد بچه ها گفتن به خودم امدم

2728
من کیبورد گوشیم تصحیح خودکار داره من مینویسم پسره تصحیح میکنه سپره.... یه تاپیکی زدم که مجبور بودم چ ...

این اتفاق برای منم افتاده 

اتفاقا یه اقا هم هر چی دلش خواست به من گفت و با یه ژست " ببین من چقد حالیمه" تاپیک رو ترک کرد!

بانو شما کاملا درس میگید برای مثال من فونتم کوردیە ، خیلی سختە با کیبورد کوردی فارسی نوشتن گاهی واسە ...

این قسمت دومش ادامەی  جریان پست قبلیم بود تو همین تاپیک 

خطاب بە همون خانمی کە گفت مطالعە کن 

من عاشق اون کاربر خود درگیر شدم که توی تاپیک خودت استارتر کامنت گذاشتم اومد ریپلایم کرد و بهم توهین ...

واقعا که شخصیت هر فرد در زبونشه توی چیزایی هست که مینویسه ولی من واقعا حرصم میگیره وقتی به طرف توهین نکردم و نظرمو گفتم میاد توهین میکنه و فوش میده 

هشدار!که آرامش مارا نخراشي
2738
دقیقاااا من بارها اینو گفتم اینجا 90 درصد توهین از سمت افراد مذهبیه.  خیلی عصبی میشم یه بار ...

هیچی اندازه یه تاپیک زن ستیز باعث نمیشه من عصبی شم واقعا.

مشکل اصلی اینجاست که تاپیک هم قفل نشه نمیشه با همچین افرادی بحث کرد  شروع کنی به صحبت چنان برچسبایی میزنن روت که.. 

یه بار من داشتم درباره ازادی پوشش نظر میدادم یه خانومی اومد گفت همین شمایین که دل شوهرای مردمو به لرزه در میارین و  خائن اصلی شمایید و خدا ازتون نگذره و چه و چه وچه

واقعا که شخصیت هر فرد در زبونشه توی چیزایی هست که مینویسه ولی من واقعا حرصم میگیره وقتی به طرف توهین ...

کنم فقط نظرمو گفتم توی تاپیک ظهرتون گفتم استارتر بنظرم اینکارو بکن اومد نوشت برات متاسفم بعد منم نوشتم برای شما متاسفم اومد کلی توهین کرد و گفت ريپ نکن و رفن😐خو تو به عقیده من چیکار داری که اظهار تاسف میکنی واسه من 

هیچی اندازه یه تاپیک زن ستیز باعث نمیشه من عصبی شم واقعا. مشکل اصلی اینجاست که تاپیک هم قفل نشه نمی ...

خدا ازت نگذره😂

ما را نگاه کن که به آزادی و سفره ای خالی قانعیم،اما آنها همین را هم قبول نمی کنند.شاید برای اینکه میدانند در آزادی هیچ سفره ای خالی نمی ماند.
هیچی اندازه یه تاپیک زن ستیز باعث نمیشه من عصبی شم واقعا. مشکل اصلی اینجاست که تاپیک هم قفل نشه نمی ...

شبیه همیم پس😉

منم شدیدا از تاپیک های زن ستیز عصبی میشم و حالم بد میشه. دلم میخواد زمانمون پشت هم باشن نه علیه هم

اما انگار اینجا بعضیا عقاید خیلی عجیبی دارن و خیلی متعصبین... آدم متعصب هم هیچوقت اشتباهش نمیپذیرم. دیروز یکی تاپیک زده بود فکر کنم رویا نونهالی داره یأسه میشه که اینقدر عصبیه. بعد من اینجوری بودم😐

وقتی زنا خودشون یاد نگیرن که تا خانم عصبی دیدن بهش نگن یأسه و پریود از مردا چه توقعی میشه داشت. بعد هرچی من توضیح دادم قبول نکردن... 

بانو شما کاملا درس میگید برای مثال من فونتم کوردیە ، خیلی سختە با کیبورد کوردی فارسی نوشتن گاهی واسە ...

ربطی به مطالعه نداره من خودم کارشناسی گرفتم 5ساله اما تو بعضی جاها اشتباه میکنم کیبورد من فونتش خیلی سخته 

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 

ما اینجا ملا نقطه ای زیاد داریم . که فقط کارشون غلط املایی گرفتن هست  یادمه ی دختره تاپیک زده بود  در مورد نامزدش و پیامی ک میخواست واسه نامزدش رو بده عکسش فرستاده بود . حالا دوستان عوض اینکه بهش راهنمایی بدن غلط املاییش رو تصحیح میکردن . فقط آخر کار بهش نمره ندادن