2737
2734
عنوان

چرا بعضی ها تو تاپیک ها فقط بلدن درس اخلاق بدن

| مشاهده متن کامل بحث + 370 بازدید | 66 پست
من که خوشم میاد اخه فک کن املای چیریو یادمون رفته بعد بخوایم یه پیام ادراری مهم برای شخص مهم بفرستیم ...

پیام ادراری مهم ببخشید   منم یکی از اون یازده تام 

هشدار!که آرامش مارا نخراشي
یکیشونم که خودش رفته المان عشقو حال. بعد به من میگه شماهایی ک نمیخواین حجاب داشته باشید از کشور خارج ...

همش تظاهر میکنن . من خیلی از خانمه زورم گرفته . حالا همینجور خداخدا میکنم که بازم تو تاپیک های حجاب ببینمش و ضایعش کنم. حتی از پیام هاش اسکرین گرفتم . چونکه بدجور چند هفته پیش بمن توهین کرد و جانماز آب میکشید . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من عاشق اون کاربر خود درگیر شدم که توی تاپیک خودت استارتر کامنت گذاشتم اومد ریپلایم کرد و بهم توهین کرد بعد نوشت ریپلای نکن حوصله بحث با تورو ندارم😐

من اینجوری بودم😐😳🤣

یعنی اینفدددددررررررر نابوووود بوووووود و ترسو که منو اذیت کرد از ترس اینکه من جوابشو ندم اتمام حجت کرد در رفت🤣

اینا بدبخت تر از اونی هستن که بخواین باهاشون درگیر بشیماما کاربرای خیلی خفن و خوبی هم هستن که عشقن😍

خدایا میشه سال 2020 حذف کنی دوباره نصب کنی؟ این ویروس داره😓😓😓. 
یه کاربری هست اینجا . که تو هر تاپیکی که در مورد حجاب بود میومد و توهین میکرد به اون هایی ک حجاب اجب ...

اینکه خوبه یه نفرو تو تاپیکای مربوط به حجاب کارش تیکه ومتلک به افرادیه که معتقد به حجاب نیستند

جایی دیگه گفته بود من با شلوار پاره و کوتاه میرم تو خیابون!

اینجا آزاده نامداری زیاد داریم

ما را نگاه کن که به آزادی و سفره ای خالی قانعیم،اما آنها همین را هم قبول نمی کنند.شاید برای اینکه میدانند در آزادی هیچ سفره ای خالی نمی ماند.
2731
همش تظاهر میکنن . من خیلی از خانمه زورم گرفته . حالا همینجور خداخدا میکنم که بازم تو تاپیک های حجاب ...

از این خود در گیره زیاده اینجا

والا طرف فقط تیترو میخونه میاد هر چی از دهنش در میاد میگه خب بابا میمیری نظر ندی همشو بخون دیگه لا م ...

خانما گوش ندید ، چون واقعا  نی نی سایت در واقع  ب نظر من جامعەست در مقیاس کوچیک

دیروز  تو تاپیک یلدا من گفتم  ،این تفکرو قبول ندارم کە همیشە وقتی مردی خیانت کرد  بازم خانم رو مقصر میدونن کە کم گذاشتی و عشوە و رژ قرمز و دامن کوتاە براش تجویز میکنن

ی خانمی برگشتە بە من میگە 

واااا کسی کە خیات میکنە خودش مقصرە 

من اگە بیام نی نی سایت  هی تاپیک خیانت بخونم خب خیانت می بینم 

بعد نوشتە بود قانون جذب ، یە کم مطالعە کن 

کاعنات فلان و ..

منم نوشتم بانوی کتاب خوار 😀

کاعنات نداریم ، کائناتە 😊😉

در کل باید ندید بگیریم این دستە از آدما رو 

من که خوشم میاد اخه فک کن املای چیریو یادمون رفته بعد بخوایم یه پیام ادراری مهم برای شخص مهم بفرستیم ...

من ن خوشم نمیاد،من خودم بارها غلط املاء خیلیارو دیدم اما دخالت نمیکنم میگم شاید کیبوردشو تازه عوض کرده واردنیست یا مثلا من چندتا حروف گوشیم نداره شاید اونم مثل منه،یا حواسش نبوده اصلا دخالت نمیکنم.

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 
اینکه خوبه یه نفرو تو تاپیکای مربوط به حجاب کارش تیکه ومتلک به افرادیه که معتقد به حجاب نیستند جایی ...

لایک به جمله آخرت و هزار لایک به امضات

منم همین رویه رو پیش گرفتم مخصوصا اینجا

2738
همش تظاهر میکنن . من خیلی از خانمه زورم گرفته . حالا همینجور خداخدا میکنم که بازم تو تاپیک های حجاب ...

جالبه بیشتر تاپیک های حجاب رو هم همین قشر میزنن 

کمتر پیش اومده ببینم یه غیر مذهبی تاپیک بزنه چرا شما حجاب دارید!!!!

اینکه خوبه یه نفرو تو تاپیکای مربوط به حجاب کارش تیکه ومتلک به افرادیه که معتقد به حجاب نیستند جایی ...

خوب خوبه لااقل شناسایی شن که بعدش در یک تاپیک که تبادل نظر هست حالا در مورد حجاب با ی مشت آدم روانی بحث نکنیم. وقتمون رو صرف این ها نکنیم.

لایک به جمله آخرت و هزار لایک به امضات منم همین رویه رو پیش گرفتم مخصوصا اینجا

لطف داری عزیزم💙

بله بهترین کار همینه

ما را نگاه کن که به آزادی و سفره ای خالی قانعیم،اما آنها همین را هم قبول نمی کنند.شاید برای اینکه میدانند در آزادی هیچ سفره ای خالی نمی ماند.
من ن خوشم نمیاد،من خودم بارها غلط املاء خیلیارو دیدم اما دخالت نمیکنم میگم شاید کیبوردشو تازه عوض کر ...

من کیبورد گوشیم تصحیح خودکار داره من مینویسم پسره تصحیح میکنه سپره.... یه تاپیکی زدم که مجبور بودم چندین بار از این کلمه استفاده کنم همه اصلا مطلب ول کرده بودن گیر داده بود به سپر... انگار من نمی‌فهمم سپر چیه پسرچیه😐

خوب خوبه لااقل شناسایی شن که بعدش در یک تاپیک که تبادل نظر هست حالا در مورد حجاب با ی مشت آدم روانی ...

به نظرم همه جا باید عقیده مونو بگیم ولی این معلوم الحالا رو نه ریپلای کنیم نه به ریپلایهاشون توجه کنیم

من ن خوشم نمیاد،من خودم بارها غلط املاء خیلیارو دیدم اما دخالت نمیکنم میگم شاید کیبوردشو تازه عوض کر ...

بانو شما کاملا درس میگید برای مثال من فونتم کوردیە ، خیلی سختە با کیبورد کوردی فارسی نوشتن گاهی واسە تایپ ی حرف چن بار کلیک میکنم تا دست دربیاد 

ولی فقط خواستم بگم خانم انقد خودتو کامل نبین ، شما املای ی واژە رو بلد نیستی با لحن توهین بە همە میگی م٨العە کن 😀

در حالی کە هیچ وقت؟از نوشتن کسی ایراد نگرفتم 

2706