2726
عنوان

چرا بعضی ها تو تاپیک ها فقط بلدن درس اخلاق بدن

| مشاهده متن کامل بحث + 370 بازدید | 66 پست
ربطی به مطالعه نداره من خودم کارشناسی گرفتم 5ساله اما تو بعضی جاها اشتباه میکنم کیبورد من فونتش خیلی ...

درستە  ماها کە ربات نیستیم، انسانیم ، غلط تایپی و املایی هم پیش میاد

شبیه همیم پس😉 منم شدیدا از تاپیک های زن ستیز عصبی میشم و حالم بد میشه. دلم میخواد زمانمون پشت هم ب ...

طنز ماجرا اینجاست که فکر میکنن زنی که طبق معیارا و اعتقادات اینا لباس نمی پوشه زن ستیزه! میخواد شوهرشونو بدزده؟

اینو کجای دلم بذارم؟

ما را نگاه کن که به آزادی و سفره ای خالی قانعیم،اما آنها همین را هم قبول نمی کنند.شاید برای اینکه میدانند در آزادی هیچ سفره ای خالی نمی ماند.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شبیه همیم پس😉 منم شدیدا از تاپیک های زن ستیز عصبی میشم و حالم بد میشه. دلم میخواد زمانمون پشت هم ب ...

بعضیا کلا با تفکر جنس دوم بودن بزرگ شدن ! این همه مرد عصبی . اصلا نمونش شوهرای خیلی از نی نی سایتیا به طرف بگی تو زده لت و پارت کرده!!!! ولی اونا چون مرد اشکالی نداره وحشیانه رفتار کنن ولی چون تو خانومی با ناز بشین سر جات که مبادا خاطر شوهر گرامیت مکدر بشه اخه میدونی مردا از غر و ناله خوششون نمیاد!  

2728
طنز ماجرا اینجاست که فکر میکنن زنی که طبق معیارا و اعتقادات اینا لباس نمی پوشه زن ستیزه! میخواد شوهر ...

تااازه 

یه دفعه من داشتم در مورد وکالت طلاق سوال میپرسیدم 

یه خانومی پرید وسط که وااسلاما همین شما فمنیسما هستین که هم زنا هم مردا رو از راه به در کردین 

زن احساساتیه وکالت طلاق براش مضره!

همه جای جملش یه طرف اون جایی که به فمنیست میگه فمنیسم یه طرف  

من تا دو روز نیومدم سایت !

خلاصه که بد وضعیه اینجا

تااازه  یه دفعه من داشتم در مورد وکالت طلاق سوال میپرسیدم  یه خانومی پرید وسط که وااسلام ...

من سر همین قضیەی حق طلاقبا خواستگارم کە قرار نامزدی هم گذاشتیم اختلاف نظر دارم و البتە اصلا کوتاە بیا نیستم 

اگە احساساتیم 

پس یعنی نباید رو بلە گفتن هم حساب باز کنە😊

کاملا ی چیز طبیعیە حق ٨لاق بخوایم

بعضیا کلا با تفکر جنس دوم بودن بزرگ شدن ! این همه مرد عصبی . اصلا نمونش شوهرای خیلی از نی نی سایتیا ...

متاسفانه کاملا درست میگین

دلم میخواست اوضاع خیلی بهتر از این باشه اما انگار نیست 

خدایا میشه سال 2020 حذف کنی دوباره نصب کنی؟ این ویروس داره😓😓😓.