2733
2734
عنوان

وقتی مریض میشین شوهراتون براتون چ کار میکنن

| مشاهده متن کامل بحث + 549 بازدید | 67 پست
😁😁😁 آدم با سرماخوردگی ساده که تو رختخواب نمی افته که، پا میشه خودش کاراشو میکنه. منظورم مریضی های ...

آها فک کردم سرماخوردگی منظورته،متعجب شدم

آخه منبا یه سرماخوردگی کوچیک خودمو میندارم🤣

دوستان عزیز لطفا لایک‌نفرمایید ای به فدای انگشتانتان😶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

برادرمنم باور نمیکنه زنش مریض باشه قلقلکش میده اونم یبتر گریه کرد

مادرزنش خیلی فیلم بازی میکنه برا شوهرش داداشم فکر میکنه اینم لنگه مادرشه

مادرم گفت اگر نمیبریش دکتر خودم بیام ببرمش بیچاره فشارش کلی بالا بوده

A A
2740
برادرمنم باور نمیکنه زنش مریض باشه قلقلکش میده اونم یبتر گریه کرد مادرزنش خیلی فیلم بازی میکنه برا ...

😂😂یاد دیشب افتادم گوشم درد میکرد شدید 

ب شوهرم گفتم ی کاری کن دستتو روش بزار یکم بهتر شه اونم تند زد رو گوشم 🤣😭😭😭گفتم برو اصن نمیخوامت تقصیر منه ازت چیزی بخوام گفت خب چیکار کنم😯

و همینطور وقتی شوهرم مریضه من کونمو بهش میکنم میخوابم😄

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

اكثر مردا دوس ندارن خانومشون مريض بشه يا بد حال بشه

من شوهرم زياد رمانتيك نيست

در حدي كه بگه چكار كنم و منم خيلي ساده و از پيش پا افتاده بگم چكار كن ....

ولي يادمه اولين بار ك پري شدم خونه شوهر، از ترس نميدونست چكاركنه

منم خيييلي دردهاي وحشتناك دارم

٦صبح زنگ زد ب مامانم گف بيا زود محدثه داره ميميره 😂😂😂😂😂

آها فک کردم سرماخوردگی منظورته،متعجب شدم آخه منبا یه سرماخوردگی کوچیک خودمو میندارم🤣

پس بگوووو 😂😂 نه من با مریضی های کوچیک خودمو نمیندازم، نهایتش کارای غیرضروری رو تو خونه انجام نمیدم، ولی پخت و پز و ظرف شستن و اینا سر جاشه

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
من هروقت مریض باشم شوهرمم مریض میشه    

من کلا مریض نمیشم فقط یه چند هفته پیش مریض شدم تب و گلاب به روتون اسهال و اینا از طرف عصری 

شب منو برد دکتر تا اومدیم خونه اونم مریض شد تبش به شدت بالا رفت تموم شب من مواظب اون بودم😑😑

من فرداش خوب شدم اون یه هفته تموم مریض بود 

هی بش میگفتم خوشحال بودم مریض شدم یکم کمک حالم باشی 

ولی قسمت این بود من باس مواظب تو باشم 😕

شوهر من میفهمه ارایش نکردمو چشام قرمزه یا گریه کردم حالم گرفته هست میفهمه ک دیگه واقعا حالم کوک نیست چون من الکی نمیگم مریضم

شماهم وقتی مریضید ناز نیارین برید دگتر خوبه دورازجونتون فشارتون بره بالا یا یچی دیگه بشه

خودتونم استراحت مطلق بدید

من واقعا یوقتایی از سردرد نمیتونم تکون بخورم

فقط میخوابم

مادرم خوبه بچه هارو میبره

A A
2706