2737
2739
عنوان

وقتی مریض میشین شوهراتون براتون چ کار میکنن

| مشاهده متن کامل بحث + 549 بازدید | 67 پست
😂😂😂شوهر منم اخ مردا چ بی احساسن (بعضیا البتع)

😂😂😂عوضش مارو مرد بار میارن تو مریضی هم خودمونو نندازیم

شکر خدا که در پناه حسینم❤ عالم از این خوبتر پناه ندارد❤السلام علیک یا اباعبدالله الحسین...
غذا از بیرون میگیره، داروهامو به خوردم میده، اگه تب داشته باشم پاشویه م میکنه، تند تندم چشماش پر میش ...

خدایی شوهراتون برای سرماخوردگی ساده گریه میکنن؟😑😐😶

دوستان عزیز لطفا لایک‌نفرمایید ای به فدای انگشتانتان😶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا تو بارداریمم حالم بد میشد همیشه میگفت خودتو ننداز پاشو پاشو.دیالوگ ثابتشه تو مریضیهای من😐

😂😂😂😂اصن یه زن دایی دارم دور از جون تو بمیره هم داییم میگه این فیلمشه بلند شو غذادرست کن یاچایی بیار😂

#سکوت من#خودش‌یه‌دنیا‌حرفه...خدایا اول سلامتی پسرمو بهش ببخش☝بعد اون چیزی که بهت قول دادمو ازم بگیر😔
2731

کونشونو بهمون میکنن میخوابن😁

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
😂😂😂😂اصن یه زن دایی دارم دور از جون تو بمیره هم داییم میگه این فیلمشه بلند شو غذادرست کن یاچایی ب ...

بنده خدا😂😑 ما زنا خیلی مظلومیم خیلی😦

شکر خدا که در پناه حسینم❤ عالم از این خوبتر پناه ندارد❤السلام علیک یا اباعبدالله الحسین...
2740
خدایی شوهراتون برای سرماخوردگی ساده گریه میکنن؟😑😐😶

😁😁😁 آدم با سرماخوردگی ساده که تو رختخواب نمی افته که، پا میشه خودش کاراشو میکنه. منظورم مریضی هایی بود که تو رختخواب می افتم. بعدم واسه مریضی تنها غصه نمیخوره که، اعصابش خورد میشه که خونه سوت و کوره

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...

یه بار دل درد شدید گرفتم

گفت خانوم ببرمت دکتر

خودمو لوس کردم ناز کردم گفتم نه

بخدا 5دقیقه نشد خرو پفش رفت هوا تا صبح تخت خوابید😁😁😁😁

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

هیچی به اسم مراقبت از من سرکار نمیره

میاد کنارم میخوابه

😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞

فقط همین.........

خدایا ممنونم ازت ....همه اونایی ک دوس دارن مادر بشن و چشم انتظار نذار... چشم انتظاری خیلی سخته خیلی....خدایا به همه آرزومندات بچه اهل و صالح و سالم بده ... دوست من ناامید نباش