2737
2739
عنوان

بچه ها این رو شوهرم خریده به چه دردی میخوره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1985 بازدید | 122 پست

من روی سالادم هم چو پرک و سبوس جو میریزم خوب میشه

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 
جو پرکه ..واسه سوپ خوبه...اگه بچه ی بالای شیش ماه داری اینو بشور بعد با شیر یا آب بزار آروم بپزه کمی ...

جو نیست گندمه

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من روی سالادم هم چو پرک و سبوس جو میریزم خوب میشه

جالبه

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2731
ميتوني باهاش حليم گندم فوري درست كني

ممنون

سوپ‌گندم‌میشه درست کرد حلیمم میشه بزن نت میاره برات

پدر پشتم‌شکست از رفتن تو/پدر شادی تموم شد توغم‌تو  همیشه بزرگترین آرزوم این بود پاهای بابام و‌ببوسم ولی هیچوقت روم‌نمیشد خجالت میکشیدم روزی که تو‌سردخونه دیدار آخرم بود نشستم کف سردخونه و‌چنددقیقه بی وقفه پاهاش و‌بوسیدم بدون هیچ‌خجالتی بدترین لحظه عمرم بود که از خودم تاهمیشه متنفر شدم توروخدا هیچوقت هیچوقت خجالت نکشید از بوسیدن دستای پدرمادرتون‌نذارین خدای نکرده ی روز این نوع بوسیدن تجربه کنید.درسته بعد بابام نفس میکشم ولی زندگی نمیکنم اصلا فقط به اجبار روزهامیگذره چون چاره ای ندارم ولی وقتی تموم جانم دیگه روزمین نیست منم نیستم روحم‌نیست جسمم که ادامه میده هیچوقت دیگه ادم قبل نمیشم🖤🥀خیلی دلتنگتم بابای مهربونم بابای خوبم خیلی قلبم تحمل این حجم دلتنگی نداره🥀🥀🥀

مرغ و لیموعمانی و زردچوبه پیاز و گوجه ورب  گوجه و هویج وسیب زمینی وجوپرک با هم بریز  تو زودپز چهل دقیقه بزار بپزه. بعد که پخت با گوشتکوب بکوبش  یه دسته جعفری ساطوری بهش اضافه کن بذار پنج دقیقه بجوشه. نمک وفلفل هم یادت نره . یه سوپ عالی آماده میشه 

برای یه دونه رون مرغ , پنج  شش تا قاشق  غذاخوری جوپرک کافیه 

2738
من از سرنگ استفاده میکردم دقیقه

خوب منم سرنگ دارم ... ۱.۲ یعنی یک واحد کامل با دو تا خط بالاترش یل نه

خدایا مرسی که دخترمو بهم دادی تا یادم نره همیشه بگم شکرت🙏🙏🙏🙏 هروقت نی نی چهل روزه یا خانوم باردهر میبینم تا چند ساعت از ترس میلرزم .. تیکر تولد یک سالگی پرنسسمه... و تا ابد دیگه بچه نمیخام😕😕😕
اسی شرمنده .. معذرت وسط تاپیکت.. خواهرا این چند سی سیه یک سیسی کامل با دو تا خط بالاتره یا نه توروخد ...

هر12ساعت نصف سی سی

✌️یه دختر نباید اروم باشه باید شیطون و شر باشه😎 ️              
چه جوری درست میکنن

اول پیازرنده میشه  توکمی روغن تفت میخوره ادویه هم فقط زردچوبه وفلفل سیاه میخوادبعدیکدونه سیب زمینی نگینی خردمیکنین بهش اضافه میکنین لازم نیست سیب زمینی سرخ بشه بعدیک لیوان ازاین گندم ویک سوم لیوان عدس وچهالیوان آب اضافه کنین بذارین کامل بپزه تاآبش خشک بشه البته چون گندم هست زودته میگیره وبایدمراقب باشین وزودزودهم بزنیدوقتی آبش تبخیرشدحالایک ۶لیوان شیرراضافه کنین وبهش زمان بدین جابیفته ولعاب بده .نمکم به میزان دلخواه فووووووق العاده مقوی وخوش طعم هست این غذا