2733
2739
عنوان

بچه ها این رو شوهرم خریده به چه دردی میخوره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1985 بازدید | 122 پست
خوب منم سرنگ دارم ... ۱.۲ یعنی یک واحد کامل با دو تا خط بالاترش یل نه

اون ینی یک دوم یعنی نصف

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
نه ولی گندم پرک استفاده نکردم

منم فک کردم جو پرکه یکی برداشتم اومدم خونه دیدم روش نوشته گندم

تو آن احساس آشوبی که پایانش نمی خواهم پرسند کیستی؟ ساکن سمت چپ سینه ام  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اون ینی یک دوم یعنی نصف

ممنون

خدایا مرسی که دخترمو بهم دادی تا یادم نره همیشه بگم شکرت🙏🙏🙏🙏 هروقت نی نی چهل روزه یا خانوم باردهر میبینم تا چند ساعت از ترس میلرزم .. تیکر تولد یک سالگی پرنسسمه... و تا ابد دیگه بچه نمیخام😕😕😕
اسی شرمنده .. معذرت وسط تاپیکت.. خواهرا این چند سی سیه یک سیسی کامل با دو تا خط بالاتره یا نه توروخد ...

فک کنم نوشته نصف سی سی انگاری نوشته یک دوم سی سی یعنی یک سی سی رو به دوقسمت تقسیم میکنیم نصفشو میدیم...‌‌‌‌......یا اینکه نوشته یک الی دو سی سی بدی

2728
منم فک کردم جو پرکه یکی برداشتم اومدم خونه دیدم روش نوشته گندم

خوب چیکارش کردی

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
یعنی واقعانمی دونی جوپرک واسه چی خوبه😭

گندمه عزیزم خوب ببین

2740
فک کنم نوشته نصف سی سی انگاری نوشته یک دوم سی سی یعنی یک سی سی رو به دوقسمت تقسیم میکنیم نصفشو میدیم ...

من همون نصفو میدم ممنون

خدایا مرسی که دخترمو بهم دادی تا یادم نره همیشه بگم شکرت🙏🙏🙏🙏 هروقت نی نی چهل روزه یا خانوم باردهر میبینم تا چند ساعت از ترس میلرزم .. تیکر تولد یک سالگی پرنسسمه... و تا ابد دیگه بچه نمیخام😕😕😕
زنگ بزنی دکتر بهتره ها

ممنون خاهرم میبرم نشون میدم عصر...😍😍

هیچی هنوز مونده

من که امروز با نخود لوبیا قاطی میکنم یه چیزی ازش می سازم