2733
2739
عنوان

خانوما خيلي نگرانم لطفا تجربه دارهاي زايمان جواب بدين

| مشاهده متن کامل بحث + 378 بازدید | 95 پست

بچه دو ساعت میخواهید خودم برای شیر دادن بیدارش میکردم اگه اروغشو خوب بگیری معمولا گریه شدید نمیکنه وپوشک هم زود زود هر وقت خیس کرد عوض کن مایعات زیاد بخور سوپ جو و آبگوشت مخصوصا .آب میوه طبیعی .آب میوه پاکتیا میگن باعث نفخ نوزادان میشه .من آب لیموشیرین خیلی خوردم  کاچی زیاد نخور نبات زیاد نخور آب جوش و عرق نعنا یه کم نبات خوبه  ..خودت خوب بخواب.خواب شیرو زیاد میکنه شیر دهی در شب شیرپ زیاد میکنه کم کم دوبار در شب شیر بده .اولاش سخته ولی عادت میکنی .برای سفت شدن سینه بعد از زایمان هم برگ کلم رو بپز گرم گرم بزار روش .کرم ترک سینه هم بگیر خیلی عالی و کاربردی .هرچی بیشتر شیر بدی شیرت بیشتر میشه

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
بچه دو ساعت میخواهید خودم برای شیر دادن بیدارش میکردم اگه اروغشو خوب بگیری معمولا گریه شدید نمیکنه و ...

واااي ممنونم چ اطلاعات خوبي دادي

من كه اصلا از اين كارا بلد نيستم😢

یا صاحب الزمان ادرکنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کارهای دیگه هم میشه کلاسهای بارداری رفتی؟ ماماها می تونن کمکت کنن

ميخوام برم حتما ولي خب دكترم خيلي كار بلده و واقعا دكتر خوبيه!خيلي سرش شلوغه اما با همه ي اينا وقتي ديد ميترسم گفت من تلاشم رو ميكنم طبيعي بشه ولي اگه نشه طبيعي بياري و اصرار به طبيعي كني براي خودت و بچه خطرناكه 

یا صاحب الزمان ادرکنی
واااي ممنونم چ اطلاعات خوبي دادي من كه اصلا از اين كارا بلد نيستم😢

من یه دفتر داشتم هر چی برنامه مادرکودک تندرستی میگفت مینوشتم و از اطلاعات خانم های همین سایت خیلی استفاده کردم شما هم بنویس یادت نره .راستی الو خورشتی و انجیر خشک هم بخر صبحا بخور برای جلوگیری از یبوست خوبه. 

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
2728
من یه دفتر داشتم هر چی برنامه مادرکودک تندرستی میگفت مینوشتم و از اطلاعات خانم های همین سایت خیلی اس ...

شما هم هرچي اطلاعات اينجوري داري برام بگو

من هيچي بلد نيستم و دست تنهام

اينا ك گفتي الانم ميخورم خيلي دوست دارم

یا صاحب الزمان ادرکنی
شما هم هرچي اطلاعات اينجوري داري برام بگو من هيچي بلد نيستم و دست تنهام اينا ك گفتي الانم ميخورم خ ...

اینا برای بعد زایمان الان همون چیزایی که تا حالا میخوردی ادامه بده.یه سرچ کن تغذیه در شیر دهی خیلی چیزای بهتر میاد .کاچی هم گفتم نخور چون من بیمارستان بودم یه زایدچو داشت چایی با نبات فراوون میخورد پرستاره گفت خانم این همه  نبات نخور بچه زردی میگیره .کاچی هم توش نبات و روغن حیوانی داره خیلی گرمی میشه .کاچی بخور ولی کم بخور بعدش آب جوش بخور

اینا برای بعد زایمان الان همون چیزایی که تا حالا میخوردی ادامه بده.یه سرچ کن تغذیه در شیر دهی خیلی چ ...

خوب شد گفتي ميخواستم نبات زياد بخورم😰

آخه ميگن براي رحم خوبه بعد زايمان

یا صاحب الزمان ادرکنی
2738
این تجربه قابله های قدیمه که الان تو بعضی بیمارستانا اجرا میشه. خواهر شوهرم اجرا کرد واز سزارین نجات ...

کاش سه سال پیش اینو میدونستم شاید سز نمیشدم😭😭😭

مامان 3 تا فرشته که یکیشون آسمونی شده❤️
نه مثلا چه عوارضی.الان ۱۵ ماه از سومی گذشته تاحالا مشکلی نداشتم

اخه میگن چنتا سزارین کنی خدای نکرده چسبندگی رحم و اینا بوجود میاد.مثلا الان شما چهارمیم میتونی سز کنی دکتر چیزی نمیگه؟

آبجیا اگه میشه یه صلوات مهمونم کنید حاجت مهمی دارم هرکی فرستاد بگه منم براش بفرستم ❤😙❤
طبیعی زایمان کردی؟دردش چجوری بود؟بخیه زیاد خورد؟

آره طبیعی زایمان کردم.17 ساعت زایمانم طول کشید..اولش که دردام خیلی خفیف بود.اصلا درد نبود..بعدش دردام کم کم زیاد میشد.یادمه اونقد زیاد شد دردام که به کمرم برق وصل کردن.ولی بازم رو دردم تاثیر نداشت.همه. دو تا سه تا جیغ میرفتن میزاییدن من هنوز دهانه رحمم باز نشده بود..خلاصه زایمان کردم...درده کمر اونلحظه اونقدره که آدم پاره شدنو به دنیا اومدنو بخیه رو نمیفهمه..من خودم 38 تا بخیه خوردم.اما دردی رو که تحمل کرده بودم اونقد زیاد بود که بخیه رو نفهمیدم

تقدیم به یگانه مادرشوهرم.وقتی اومدی نفهمیدم کی اومده وقتی رفتی فهمیدم کی رفت...😜
2706