2410
2553
عنوان

خانوما خيلي نگرانم لطفا تجربه دارهاي زايمان جواب بدين

| مشاهده متن کامل بحث + 378 بازدید | 95 پست
آره طبیعی زایمان کردم.17 ساعت زایمانم طول کشید..اولش که دردام خیلی خفیف بود.اصلا درد نبود..بعدش دردا ...

ای وای خیلی سخته واقعا منکه بدجورمیترسم 

بعده ۶سال چشم انتظاری...خدایا ممنونم واسه هدیه ای که بهم دادی خودت مراقب حسینکوچولوی من باش😍😍❤❤تولد٢٦/٦/٩٨
اخه میگن چنتا سزارین کنی خدای نکرده چسبندگی رحم و اینا بوجود میاد.مثلا الان شما چهارمیم میتونی سز کن ...

من خودم چند نفرو دیدم چهارتا سزارین کردن البته همشون بدون استثنا تو بیمارستان لوله هاشونو بستن چون اصلا دیگه راه نداره واسه پنجمی.اتفاقا من خودم حدود سه ماه پیش حاملگی خارج رحم داشتم که دکتر گفت احتمال داره بخاطر چسبندگی باشه و این چسبندگی هم ممکنه واسه سزارین باشه شایدم بخاطر عفونت که باید بررسی دقیق بشه که من هنوز نرفتم دنبالش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من خودم چند نفرو دیدم چهارتا سزارین کردن البته همشون بدون استثنا تو بیمارستان لوله هاشونو بستن چون ا ...

ولی در حالت کلی مشکل خاصی ندارم.مثلا خیلی ها میگن بعده زایمان خیلی طول میکشه تا خوب شن درد زیاد بعده عمل..یا عفونت بخیه یا تا چند سال کمر درد بخاطر آمپول من هیییچ کدوم از اینارو نداشتم

ولی در حالت کلی مشکل خاصی ندارم.مثلا خیلی ها میگن بعده زایمان خیلی طول میکشه تا خوب شن درد زیاد بعده ...

خداروشکر مرسی عزیزم

آبجیا اگه میشه یه صلوات مهمونم کنید حاجت مهمی دارم هرکی فرستاد بگه منم براش بفرستم ❤😙❤
2720
کاش سه سال پیش اینو میدونستم شاید سز نمیشدم😭😭😭

الانم دیر نیست.خواهرشوهرم بخاطر نچرخیدن بچه اولش سز شد.همون موقع بهش اینکارو گفتم ولی جرات نکرد.

بچه دوم هم نچرخید.اینسری هم من گفتم هم دکتر طب سنتی بهش گفت.جراتش بیشتر شد و اینکارو کرد وبچه چرخید و زایمان  طبیعی کرد دومی رو.چقدر هم راحت.

بنظرم برا دومی دنبال طبیعی باش.توکل به خدا

منتظر سابق هستم.یک شب فکنم نی نی یار با شوهرش دعواش شده بود،مدام تاپیک می ترکوند و کابری لغو می کرد.منم به خاطر یک پست چند کلمه ای که شاید یکم بوی سیاسی بودن می داد،لغو کاربری شدم.اونجا بود که جواب سوالمو گرفتم که می گفتم اینایی که لغو کاربری میشن مگه چکار می کنن و چی میگن....
الانم دیر نیست.خواهرشوهرم بخاطر نچرخیدن بچه اولش سز شد.همون موقع بهش اینکارو گفتم ولی جرات نکرد. بچ ...

خوش به حالش

آره منم دکترم گفت دو سال بگذره میتونی طبیعی 

دعا کن طبیعی بشه😢

مامان 3 تا فرشته که یکیشون آسمونی شده❤️