2726

سلام

من ديروز رفتم سونو و دكتر گفت ابتداي ماه هشتم هستي اما تا حالا هر بار اومدي بچه ات به پا بوده و هست

گفت اگه دور نزنه سزارين ميشي

اما راه هايي هست كه دكتر بچه رو داخل شكم ميچرخونه كه ي كم دردناكه 

گفت فعلا نگران نباش ٢ ماه وقت داري تا بچرخه

كسي بوده مثل من بوده باشه و طبيعي زايمان داشته؟

من اصلا سزارين دوست ندارم و خيلي ميترسم!😰😰

یا صاحب الزمان ادرکنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من طبیعی بودم خیلییییییی سخت بودددددد.سزارین فک کنم خوب باشه

صعود از گروه بنفش به زرد با سرگروه @فندوق_فسقلی گروه بامدادخمار وزن اولیه   78.900 وزنالان 73.500 وزن  هدف   56  ما میتوااانیم ....میشه واسه حاجتم صلوات بفرستید؟؟؟؟(سلامتی یه بی گناه ) .......دیکه واسه سلامتیش صلوات نفرستید....لطف کنید واسه شادی روحش یه فاتحه بخونید.....  
2728

منم مثل تو بودم چند تا نرمش کردم که بچرخه ولی نچرخید تا آخر هفته 40 هم صبر کردم دیگه با کتک منو بردن سز کنن😢

دکترت چرا گفته دردناک مگه میخواد چیکار کنه 

مامان 3 تا فرشته که یکیشون آسمونی شده❤️
من سزارین بودم خیلیم خوبه میخوابی بیدارمیشی بچت به دنیااومده

خاله ام سزارين شده و بعد از سزارين خيلي زجر و درد كشيده

جاي بخيه هاش عفونت ميكرد و كلي بدبختي

جاي بخيه ش هم روي شكمش هست

طبيعي نهايتا دردش نيم ساعته بعدش تمام

من طبيعي دوست دارم فقط

یا صاحب الزمان ادرکنی
منم بچه سومم از اول تا آخر بریچ بود البته من دوتای دیگه سزارین بودم.به نظرم سزارین خیلی بهتره مخصوصا ...

نه من از طبيعي نميترسم

از سزارين ميترسم

یا صاحب الزمان ادرکنی
منم بچه سومم از اول تا آخر بریچ بود البته من دوتای دیگه سزارین بودم.به نظرم سزارین خیلی بهتره مخصوصا ...

سه تا بچه سزارین کردی؟

عوارض نداشته برات؟

آبجیا اگه میشه یه صلوات مهمونم کنید حاجت مهمی دارم هرکی فرستاد بگه منم براش بفرستم ❤😙❤
منم مثل تو بودم چند تا نرمش کردم که بچرخه ولی نچرخید تا آخر هفته 40 هم صبر کردم دیگه با کتک منو بردن ...

نميدونم گفت درد داره چرخوندنش

گفت ولي ميشه امتحانش كرد

يعني صد در صد نتيجه ي مثبت نداره و ممكنه نچرخه بجاش بند ناف بچرخه و براي بچه خطرناك باشه😰😭😭😭

یا صاحب الزمان ادرکنی
خاله ام سزارين شده و بعد از سزارين خيلي زجر و درد كشيده جاي بخيه هاش عفونت ميكرد و كلي بدبختي جاي ...

منم خیلی عذاب کشیدم تا دو ماه خونریزی داشتم اینقد لاغر شدم که دکترم آزمایش نوشت برام گفتن مشکوک به سرطانی😐 خداکنه دومی طبیعی بشه

مامان 3 تا فرشته که یکیشون آسمونی شده❤️

پسر منم بریچ بود...

تا موقع زایمان م نچرخید و سز شدم

بهترین  روش سزارین...

طبیعی خیلی خطرناکه برای این فرم جنین.ممکن بند ناف بپیچه یا اسیب ببینه..

دو هفته پیش زایمان کردم و خیلی خوب بود...

2706