2733
2739
عنوان

بی بی چک+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 612 بازدید | 65 پست
خانما قسمت شکمم سمت چپش پایین یکم بعضی وقتا درد خفیف میگیره و ول میکنه بنظرتون ب بارداری ربط داره ی ...

بله ربط داره 

همه مثل هم نیستن مثلا من نداشتم ولی دیدم تو سایت خانمای باردار داشتن این دردو

به خاطر تو هم که شده تمام روزاهای بعد از این مهربانتر خواهم شد  98/4/4  

من ۱۱ تا بی بی زدم تا موقع آزمایشم برسه...مگه باورم میشد؟تهشم ۶ صبح در آزمایشگاه بودم ولی انقد هول بودم نگو دفترچه شوهرمو اشتباهی اوردم...یعنی الان یادم میاد خندم میگی استارتر جون دوس داشتی شوهرتو یه جوری سورپرایز کن...

درد زیر دلم طبیعیه.توحاملگی بلا زیاد سر آدم میاد فکرش نباش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مرسی عزیزم ۱۰ روز از پری گذشته حالا دیشب و امرزو هی قسمت پایین شکمم سمت چپ یکم درد خفیف میگیره و ول ...

حالا که بارداری هر لحظه ممکنه چیزی در خودت احساس کنی که سابقشو نداشتی، نگران نباش

خانما قسمت شکمم سمت چپش پایین یکم بعضی وقتا درد خفیف میگیره و ول میکنه بنظرتون ب بارداری ربط داره ی ...

آره عزیزم من خواندم این دردها علائم اولیه ی بارداری هست.از این روزها و دردهای شیرین لذت ببر عزیزم

2740
مرسی عزیزم ۱۰ روز از پری گذشته حالا دیشب و امرزو هی قسمت پایین شکمم سمت چپ یکم درد خفیف میگیره و ول ...

دردای شبیه پریود هم من داشتم تا ۲ ماهگی!جوری که یهو نصف شب از خواب بیدارم میکرد دکتر گفت طبیعی هست همش از علایم بارداریه

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!
من ۱۱ تا بی بی زدم تا موقع آزمایشم برسه...مگه باورم میشد؟تهشم ۶ صبح در آزمایشگاه بودم ولی انقد هول ب ...

شوهرم میدونه از خوشحالی هر وق از رختش بلند میشه شروع میکنه قر دادن😂😂

من و تو💓+💓 ثمره عشقمون💑
من تو بارداری تا اخر 2 ماهگی اینجوری بودم هم تیر میکشید هم کمرم درد میکرد بعدش خوب شد

فعلن تا این هفته اولی هیچ علایمی از تهوع نداشتم خداکنه تااخر اینطور باشه

من و تو💓+💓 ثمره عشقمون💑
2706