2733
2734
عنوان

بی بی چک+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 612 بازدید | 65 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من کلا بخاطر استرس بی بی چک نخریدمم فقط یدونه روزی که از موعدم گذشت که اونم مثبت بود همون موقع رفتم از دادم

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!
2728
خانما قسمت شکمم سمت چپش پایین یکم بعضی وقتا درد خفیف میگیره و ول میکنه بنظرتون ب بارداری ربط داره ی ...

اره مربوطه چون سمت چپم هست احتمال زیاد پسره مبارکت باشه عزیزم

وخدایی که برایم کافیست❤❤❤❤
مثبته مبارکه عزیزم

مرسی عزیزم ۱۰ روز از پری گذشته

حالا دیشب و امرزو هی قسمت پایین شکمم سمت چپ یکم درد خفیف میگیره و ول میکنه بنظرتون مربوط ب بارداریه یا نه؟؟

من و تو💓+💓 ثمره عشقمون💑
2740
خانما قسمت شکمم سمت چپش پایین یکم بعضی وقتا درد خفیف میگیره و ول میکنه بنظرتون ب بارداری ربط داره ی ...

من تو بارداری تا اخر 2 ماهگی اینجوری بودم هم تیر میکشید هم کمرم درد میکرد بعدش خوب شد

کشوری که داره ماهواره و پهپاد و موشک و تانک می‌سازه رواست مردمش تو پراید و پژو جنازه بشن؟! 

من همین جوری بوددقیقارفتم دیدم ۴ماهه حامله م ونمیدونستم

چوم پ نامنظم بود....

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.

تخمدان چپ منظورته فکر کنم؟ طبیعیه اوایل بارداری

منم تخمدان چپم درد میکنه یعنی ممکنه منم....؟

لطفا برای شادی روح پدر عزیزم صلواتی بفرستید. اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم

طبیعی هست تا ۳ ماهگی شاید داشته باشی این دردا رو 

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!
واقعااا خیلی خوشحالم کردی انشالله عزیزم توم باردار باشی  ماه دیگه😘

ان شاءالله که همیییشه خوشحال باشی گلم و ۹ماه رو به راحتی بگذرونی و نی نی نازت رو صحیح و سلامت بغل کنی😍🤗

مرسی از دعای قشنگت.ان شاءالله به حق این روز عزیز قسمت همه ی منتظرها بزودی بشه منم بین همه

2706