2733
2734
عنوان

اعتماد به نفسم خیلی اوموه پایین از خودم متنفرم😳

| مشاهده متن کامل بحث + 857 بازدید | 113 پست
فیست که عالیع ولی پهن تر بسه به نظرم اره خوشگلتر میشی

قربونت 

حالا لاغر بشم ببینم چی میشه پولم کجا بود😕

دندونام کلی خرج برداشت

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
قربونت  حالا لاغر بشم ببینم چی میشه پولم کجا بود😕 دندونام کلی خرج برداشت

میتونی وام خونه بزاری 5 میلیونی 6 میلیونی 

اوخ گفتی دندون منم باید درست کنم 

کاربریم 3 ساله شد😍 الکیییی لغو شدم خدایاااااامرسی بخاطر سوپرایز قشنگت 😍💟🙇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میتونی وام خونه بزاری 5 میلیونی 6 میلیونی  اوخ گفتی دندون منم باید درست کنم

آره یکاری میکنم ببینم حالا قسمت چی میشه

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
میتونی وام خونه بزاری 5 میلیونی 6 میلیونی  اوخ گفتی دندون منم باید درست کنم

آره حتما برو دندونپزشک نذار بیشتر بشه

2728
آره حتما برو دندونپزشک نذار بیشتر بشه

قرار هفتع ای دیگه 

والله هی داره بیشتر میشه  بخاطر این بارداریاس میدونی 

او دوره بارداری دندون پوسیده میشه

قرار هفتع ای دیگه  والله هی داره بیشتر میشه  بخاطر این بارداریاس میدونی  او دوره با ...

راستی بهم میخورد چن ساله باسم؟

25 یا 26 

همون دوروبرام

۲۸سالم رو تموم میکنم تیر ماه

2738
ماشالله هم زیبایی که به نظرم 28 بهت نمیخوره کمتر بهت میاد

قربونت برم لطف داری

ولی اعتماد به نفسم خیلی پایین اومده

شوهرم نمیگه ولی همش میگه بچه رو به پشت بخوابون صورتش پهن بشه...یجوری قابل مثال زدن نیست بگم حس میکنم من رو با جاریم مقایسه میکنه همش فقط موندم اخه چیه اونو!!!.وقتی اولش داشت میگرفتش برادر شوهرم همش میگفت چی اونو میخواد اخه قیافه نداره...

بعدش که اومد انقدر رنگ ووارنگ تیپ زد آرایشایه غلیظ چشممون عادت کرد الان فک کنم داره به این نتیجه میزسه که اون خوشکلتر چقدر مردا بی وفا و بدخت

ماشالله هم زیبایی که به نظرم 28 بهت نمیخوره کمتر بهت میاد

۶ سال از من بزرگتر بینیش که عمل ابروهاش تتو اصلا ابرو نداره

چشماشم بخدا اولش دوست بودن یبار آوردش خونه ی مادر شوهرم سیاهی چشمش درست اندازه ی چشم مرغ بود اصلا عجیب بود من ندیدم تا به حال اونجور چشمی بعدا که میومد لنز میزاشت لخرشم رفت عمل کرد چشاش درست شد کفتن ایرر زده عینکش رو بردار الکی...

چشماش رنکیه خیلی سفیده غلیظ آرایش میکنه موهاش رو درست میکنه هر دفعه یجور 

ولی چهرش یه جوریه اولش آدم خوشش نمیاد بعدش هی متنوع درست میکنه خودش رو بچشم میاد

حالا شوهر من حس میکنم تو‌دلش میگه صورت من کوچیکه که هی میگه دختر فلانی صورتش پهنه به مشت خوابوندن دختر همون جاریم 

بعدشم یبار گفت عینه مامانشه!.پس مامانش به نظرش خوشکله!!!

خیلی ظاهر بینه دلم ازش شکسته واقعا نتونستم درست توضیح بدم چون در جریان نیستی ولی دلم گرفته

۶ سال از من بزرگتر بینیش که عمل ابروهاش تتو اصلا ابرو نداره چشماشم بخدا اولش دوست بودن یبار آوردش خ ...

ببین عزیزم با همین توضییحاتت گرفتم که فکرت خیلییییییی مشغوله یه حورای حق بهت میدم چون خودمم در گیر همچین مسئله ای هستم 

اینکه فک میکنی شوهرت شما دوتاروباهم مقایسه رو از خودت دور کن  بالاخره شوهرت از همون اول دیدت پسندیدت و گرفتت پس به این مورد فک نکن 

ولی خدا لعنت کنه این عمل های زیبایی رو که باعث شده  ادم اعتماد بنفسشو از دست بده فیس نچرال هودشو نپسنده تن بده به این عملا 

من خودم خوشگلم بخدا بحث تعریف تمجید و این حرفا نیستاااا 

چهارتا جاریم من توش خوشگلترم حالا اونا هرررررسه تا بهم تصمیم گرفتن عمل زیبایی کنن فک کن؟!!!

چشم بینی صورت خوب معلومه خوشگل میشن فیس نچرال من دیگه به چش نمیاد راه به راه میشنن پا میشنن میگن فلانی خوشگل شد 

خوب لامصب یه خورده فکز نمیکنی قبلش چی بود 

به لطف عمله؟؟؟

باعث شده اعتما به نفسمو پاااااک از دست بدم 

شوهرم نمیزار عمل کنم بینمو 

اصلابدش میاد حتی اسمشم بیارم 

موندم نمیدونم چیکار کنم  همش حرص میخورم.

ولی بخدا  بدون اغراق میگم شما خوشگلی شکل جنیفر لوپزی 

به جون بچهام ......اصلا این فکرد نکن نهایت صورت پهن دوست داری  یا فک میکنی شوهرت دوست داره یه طورای بهش برسونو بگو هزنیه اشو بده بدون اینکه به کسی بگید برو تزریق کن 

راهتو نشون کسی نده فردا همین جاریت ازت تغلید میکنه به فکر عمل جاهای دیگشه 

مثل جاریای من هر سه دارن عمل میکنن 

ببین عزیزم با همین توضییحاتت گرفتم که فکرت خیلییییییی مشغوله یه حورای حق بهت میدم چون خودمم در گیر ه ...

مرسی گلم بابت تعریفات

آره انصافا خوشکلی خودت به خدا از مد افتاده عمل و این چیزا خیلی طول نمیکشه ۵ سال دیگه پشیمون میشن 

همین الانش دیگه هرکس عمل تو صورتش داره خط میخوره از خوشکلی چون طبیعی نیست...

من خودم اصلا چهره ی مصنوعی اون شکلی رو دوست ندارم ولی شوهرم خیلی ظاهر بینه اگه بگم چی کشیدم تو اسن ۵ سالی که وارد خانواده شد این جاریم...الان دیکه حالت عتدت کردمونه خیبلی بهتر شده شوهرم ولی من میلینم هر دفعه اونو میبینه میاد یه چیز جدید میگه حس میکنم اعصابم خراب میشه

تو خودت رو حیف نکن وقتی شوهرت دوست داره تو باید افتخار کنی که طبیعی زیباتری...

من مشکلم اینه من محجبه هستم ولی اون روسریم سر نمیکه پیش شوهر من لباسایه تنگ و رنگایه شاد با آرایش غلبظ بخدا من اگه مثله اون بپوشم آرایش کنم اندامم رو بندازن بیرون اون اصلا به چشم نمیاد 

ولی من واقعا برام مهم نیست اعتقاداتم مهمتر کاش شوهرم بفهمه جالیه برام اخه چطور شد سلیقش عوض شده!همیشه میگفت صورت گرد دوست ندارم از وقتی این اومده فرق کرده 

نمیتونم فراموش کنم ۳ سال پیش که در اثر مقایسه با همسن خانوم بود بهم گفت سرت انقدر کوچیکه انکار گنجشکی😔

باورت نمیشه من میرفتم خونه ی مامانم که شهرستانه و ازم دوره اونا زیاد میومدن خونه ی مادر شوهرم شوهرمم میرفت اونجا من نبودم برا نهار و شام همش باهم بودن برنیگشتم حرفایه جدید میزد بی محلی میکرد بهم .یبار میگفت عه تو پشت گردنتم مو داری!!!

جاریم بور اونجاها مو نداره کاملا میفهمیدم این حرفا از کجا آب میخوره

اومدی لایک‌کن عکس جاریم رو بذارم ببین

مرسی گلم بابت تعریفات آره انصافا خوشکلی خودت به خدا از مد افتاده عمل و این چیزا خیلی طول نمیکشه ۵ س ...

راستی دقیقا منم بین حاریام از همه خوشگلتر و خوش اندامترم

2706