2737
2739
عنوان

معرفی شغل های آزاد پردرآمد

| مشاهده متن کامل بحث + 47688 بازدید | 52 پست

دوستانی که جویای کار خوب و مطئن هستند یک پیشهاد کاری دارم براشون موسسه پرستاری کارشون استخدام پرستار سالمند،کودک،بیمار در منزل و بیمارستان هست عزیزانی که علاقمند به کار پرستاری هستند میتونند به موسسه مهرگان مراجعه کنند 09197297120_77687591_77687596 درآمد کار از 5 تا 10 میلیون هست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کسانی که جویای کار خوب و مطئن هستند (بانوان و اقایون محترم )  چه تهران چه عزیزان شهرستان یک پیشهاد کاری دارم براشون موسسه پرستاری مهرگان کارشون استخدام پرستار سالمند،کودک،بیمار در منزل و بیمارستان هست عزیزانی که علاقمند به کار پرستاری هستند میتونند به موسسه مهرگان مراجعه کنند(دقت کنید کنید این کار نیاز به مدرک تحصیلی و سن خاصی نداره) 09197297120_77687591_77687596 درآمد کار از 5 تا 10 میلیون هستد (بدون نیاز به سرمایه )دوستان شهرستانی فقط کافیه تماس بگیرند تا در همان شهر خودشون کار معرفی بشه بهشون 

(هدف ما کمک به خلق است)

2731

کسانی که جویای کار خوب و مطئن هستند (بانوان و اقایون محترم )  چه تهران چه عزیزان شهرستان یک پیشهاد کاری دارم براشون موسسه پرستاری مهرگان کارشون استخدام پرستار سالمند،کودک،بیمار در منزل و بیمارستان هست عزیزانی که علاقمند به کار پرستاری هستند میتونند به موسسه مهرگان مراجعه کنند(دقت کنید کنید این کار نیاز به مدرک تحصیلی و سن خاصی نداره) 09197297120_77687591_77687596 درآمد کار از 5 تا 10 میلیون هستد (بدون نیاز به سرمایه )دوستان شهرستانی فقط کافیه تماس بگیرند تا در همان شهر خودشون کار معرفی بشه بهشون

برای کسب اطلاعات و آشنایی بیشتر به سایت ما مراجعه کرده و یا از طریق پست الکترونیک با ما در ارتباط باشید:

وب سایت   :

پست الکترونیک : info@

تلگرام : @info_mehregan

ایستاگرام : @emehregan1_com

(هدف ما کمک به خلق است)

کار طراحی سایت خیلی عالی هست بخصوص الان که همه کسب و کارها انلاین شده 

منم بلد نبودم آموزش دیدم و الان دارم در یک شرکت کار میکنم از حقوقم هم خیلی راضی هستم 

بیا رایگان آموزش ببین کلیک کن

آموزش المنتور و وردپرس

2738