2737
2739
عنوان

معرفی شغل های آزاد پردرآمد

| مشاهده متن کامل بحث + 47688 بازدید | 52 پست
هیچ مهارتی ندارم. همسر ندارم برای خودم و خواهرم با هم میخوام یه کاری راه بندازیم. اما اول تصمیم بگیر ...

چقدر خوبه خوشم میاد از خانومای فعال، خب باید بالاخره برای موفقیت دنبال علاقتون برید که باعث پیشرفت کارتون میشه، و اینکه بنظرم هیچوقت برای شروع کاری که تجربش ندارید تمام سرمایه نو نذارید بنظرم روی یک سوم پولتون فکر کنید فعلا

دنیام=شوهرم+دخترم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اونایی ک ازقبلنا شروع کردن واسشون خوب شد، الان رو نمیدونم

این شغل اعتبار و تجربه بالا میخواد عزیزم ، همیشه ضایعات پر درآمده ولی خب باید خیلی خبره باشی، بعدم ایشون خانوم هستن مناسبش نیست عزیزم😜

دنیام=شوهرم+دخترم  
2731

استارتر 

با خواهر ي مغازه بزن

وسايل سنتي ايراني بيارين بفروشين

همه چي، فقط طرحش سنتي باشه

روسري، كيف، مانتو، روميزي، وسايل بذيرايي و ....

از تخم مرغ تاااا جون ادم ايزاد

جون همه چي هم ميفروشي درامدت خوب ميشه

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻

هر دفه چيزي رو بيار كه سود بهتري داره برات

و بيشتر ميبرن و فروش داره بيشتر

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻

اگه سرمايه كمتري داري 

ي مغازه حجاب سرا بزن

ي خياط بگير

پارچه بخر كلي خياطتون چادر و مقنعه بدوزه

روسري و ساق دست و حجاب گردن و تونيك و شوميز زير مانتو و ....

اينم خوبه

كنارش گلسر و گل مقنعه و طلق مقنعه و ... هم باشه

2740
هر چي مربوط به زنها هست و مربوط به شكم در امدش خوبه    

مرسی فکرات خیلی خوبه. روشون فکر میکنم کدومو انتخاب کنم. باز هم چیزی به ذهنت اومد ممنون میشم بنویسی اینجا

مرسی فکرات خیلی خوبه. روشون فکر میکنم کدومو انتخاب کنم. باز هم چیزی به ذهنت اومد ممنون میشم بن ...

اين دوتا توي همن جور سهر

بزرگ و كوچيك جواب ميده

اگه شهرتون بزرگه و سرمايه خوب داري 

فروش اكسسوري هاي عقد و عروسي عالي 

همممه چي

شامل مانتو عقد

دستبند و تاج گل و دسته گل مصنوعي عقد

كفش سفيد

تزيينات جشن بله برون

تزيينات سفره عقد و ....

ولي خوب احتياج هست دوره گل آرائي و ميوه آرائي بريد كه بتونيد تزيين كنيد

زنونه كه الان خيلي خيييلي سرمايه ميخاد چون ارايشگاه كوچيك تو كوچه كه نميگرده بايد سالن بزرگ زد&nbs ...

چي بگم والا

شانس و روابط عمومي هآرايشگر هم خيلي توش دخيله خيلي

با ريتم بخونيد...خسته تر از خسته اااام،شيشه بشكسته ااام،حالا كه از ما گذشت،اومدن يارو باش،كار خدا رو ببين،عاقبت ما رو باش🤭😑😍
چي بگم والا شانس و روابط عمومي هآرايشگر هم خيلي توش دخيله خيلي

پول بیشتر توی جذب عروسه

عروسی که پول خوب میده نمیره ارایشگاه کوچیک و ساده

ترجیه میده بره ی سالن بزززرگ و معروف چون می‌خواد توی فیلمش قشنگ باشه و پزشو بده....

ع

سلام دوستان 

من خودم انواع کرم و صابون گیاهی تولید میکنم با بهترین مواد و روغنها

فوق العاده عالی و حس خوبی  به پوست میده هرکسی استفاده کرده

نماینده فروش میخام از همه استانها با پورسانت خیلی خوب که میتونیم باهم کار کنیم

حتی واسه پوست های خودتونم کرم صابون میخاین در خدمتم

واسه ارتباط یا دیدن محصولاتم اینستاگرام در خدمتم

darma_soap

2706