2733
2739
عنوان

امشب یه آقایی تو فایملمون فهمید زنش خیانت کرده بهش

| مشاهده متن کامل بحث + 8718 بازدید | 167 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چ بد. ولی تا به چشم خودتون ندیدین باور نکنین و بیانش نکنین..سر همین حدس یا یه کلاع چهل کلاغ یکی از ا ...

ما سر اون خانوم قسم‌ میخوردیم حتی شوهرم هنوزم میگه ن اما متاسفانه شوهر خودش فهمیده با مدرک معتبر

2731

چه دوره زمونه ای شده 🙄باید بگردیم دنبال ادم سالم 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
انگارخیانت واسه زنومرد مدشده،منم امشب متوجه خیانت شدم دلم گرفته😔

آره دیگه. حس میکنن خیلی شاخن. چه مرد چه زن😔 

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2738
اگر خیانتش در حد رابطه جنسی بوده باشه هم اون اقایون بهش حرام شدن هم شوهرش

کسیکه باوجودشوهروبچه وارد رابطه باکسای دیگه میشه بنظرت حرام وحلال سرش میشه

باتمام وجود به وجود پرازعشق ومهربونیت افتخارمیکنم دخترکوچولوی من❤
اره خب میگم درجه یک کمک خواست گفت چیگار کنم من فقط تو شک بود هییچی نمیگفت

همین که تونسته بایکی مشورت کنه نشون دهنده این که کمی به خودش مسلط هست ....حالا نگفت چطوری فهمیده به زنش چیزی هم گفته یا به روی خودش نیورده ؟

منم ازین موارد دیدم ولی مرده نه تنها زنشو بخشیده و طلاق نداد بلکه باهاش رفته دادگاه از زن کسی که شوهرش با زن این یارو خیانت میکرده شکایت کرده که چرا دست اینارو با اسکرین شات و اینجور چیزا رو کردی

انسانها چیزهای ساخته و پرداخته از دکان می خرند اما چون کاسبی نیست که دوست بفروشد آدمها بی دوست و آشنا مانده اند!

زن دایی منم خیانت کرد وداییم طلاقش داد بعد 11سال باردارشددخترش دوماه ش بود داییم فهمید 

زن دایم مشغول آشپزی بود ک هی پیام ميومد واسش ودایم میره سراغ گوشیش تمام پیام هاک ب دوست پسرش داده بودرومیخونه ،

2706