2726
عنوان

امشب یه آقایی تو فایملمون فهمید زنش خیانت کرده بهش

| مشاهده متن کامل بحث + 8705 بازدید | 167 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از کجا متوجه شده... چطوري آخه؟ 

هر زنی.....برای لبخند زدن در آینه باید مردی را داشته باشد که..... باشانه انگشت هايش گره دلتنگی موهای بلند زن را باز کند و بگوید:هر جور ک باشی زیبایی 
2728

چجوری فهمید یهوییییییی؟ 

نمیشه که لابد شک کرده بوده

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
اون مرد دیگه آدم سابق نمیشه

همه زنا هم که خیانت میبینن اون آدمه سابق نمیشن😏

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    
تو نی نی سایت  ن تنها خیانتای خود  بلکه خیانتای در و همسایه رم میان تعریف میکنن!

😂

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....

چ بد. ولی تا به چشم خودتون ندیدین باور نکنین و بیانش نکنین..سر همین حدس یا یه کلاع چهل کلاغ یکی از اقوام ماخودکشی کرد فوت شد..چون گفتن زنت فلانه وبیسان هرچ گف خب بهم نشون بدین با کی بوده یا هس هیچکس نشون نداد چون هیچکس واقعا ندیده بود

کلم الناس علی قدر عقولهم  
2706