2733
2734
عنوان

کسی بوده برادرشوهر ش بیشتر از جاری ش بهش حسودی کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 4322 بازدید | 77 پست

موفرفر جان میشه اینو توضیح بدی؟

آخه تو اون تاپیک خواهرت گفتی مال قوچک مشهدی

اینجا گفتی اصفهانی هستی

خب چه لزومی داره دروغ بگی؟ وقتی اینو دروغ گفتی ممکنه کلا تاپیکا الکی باشه 

نمیگم حتما هست ولی احتمالش زیاده

میشه توضیح بدی؟

بلاخره خیلیا تو تاپیک حرص خوردن و عصبی شدن حق دارن بفهمن راست و دروغو

منتظر اتفاقات خوبم 
جلو شما هم مثلا نشون میده که ازتون متنفره یا نه ما سر سفره قشنگ یه چیزی که نمیخورم را برمیداره میزار ...

استاتر اون تاپبکت قفل بو ولی من نظرم اینه گردن مادرشوارت ننداز رک و راست بگو شرمنده حال و حوصله مهمونداری با بچه کوچیک ندارم و برید خونه بابا یا یه جا را کرایه کنید و تمام 

این خواهرت پررو هست طلبکار مادرشوهرت هم میشه

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

موفرفر جان میشه اینو توضیح بدی؟ آخه تو اون تاپیک خواهرت گفتی مال قوچک مشهدی اینجا گفتی اصفهانی هست ...

فکرمیکنم اینکه موفرفر گفته اره خیلی زرنگی رو به طعنه به طرف گفته عزیزم

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
فکرمیکنم اینکه موفرفر گفته اره خیلی زرنگی رو به طعنه به طرف گفته عزیزم

نه عزیزم تو یه کامنت دیگه اینو بازم تایید کرده

منم فکر کردم اینجوریه ولی اصلا این یه تاپیک دیگشه و ربطی به اون یکی تاپیک نداره که کسی بخواد  دروغشو رو کنه 

منم فقط میگم اصلا شاااید نخواد کسی بشناسدش ولی خب میتونست اصلا نگه کدوم شهره

منتظر اتفاقات خوبم 
2742

نه عزیزم گفتم خیلی زرنگی که کش نده چون دفعه چندمه که تاپیکاما یکی میاد و مسخره لهجه میکنه من یادم نمیمونه که کی بود و چه اسمی داشت چونومعمولا از رو عکس میشناسن همه را وقتی عکس عوض کنن دیگه گم میکنم کی بود. در حالی که من سعی میکنم اصلا تو تاپیکام لهجه مشهدی مو نبرم و نمیبرم شاید اینطوریه که بیشتر بنظرشون لهجه ام بد میاد و مسخره. میکنن که اینم به شعور طرف بستگی داره و اینکه خودم حس میکنم. اصلا تو نوشتنم چیز بدی نیست ولی شاید شما ندونی تو کاربری قبلیم مامانی 65 هر دفعه تاپیک میزدم یکی میکفت مال اردکانه اصلا نمیدونم.اردکان کجاست یکی میگفت بلوچه بالخره این نمیدونم چه رسمیه که بعصی نینی سایتیا دارن اگه بازم راصی نشدین تو امضام هم بنویسم که مال قوچک مشهد هستم   

عشق دارم یه تیکه ماه 😘💓کسی چپ نگاش کنه طرفش منم من. 😄اسمشو بد صداش کنه طرفش منم من 😄نگاه. نگاه خنده هاش کنه طرفش منم من
2740

من جونمو برا برادرشوهرم میدم.خیلی دوسش دارم. ولی شوهر خواهر شوهرم انقدر حسوده که حد نداره.هر وقت میبینه توی یک زمینه ای من بهتر از زن خودشم جوری واکنش نشون میده و توهین میکنه که همه هاج و واج میمونن

اگر مقدوره برای آرامش روح برادر جوون‌مرگم صلوات بفرستید.    با زور و دعوا و تهدید ازدواج کردم. از اون روز دیگه رنگ خوشی ندیدم. تمام آرزوهایی که داشتم و در مسیرشون بودم دود هوا شد. شوهرم و خانواده‌ش نمی‌تونستن تحمل کنن موقعیت منو. نمیتونستن خودشون رو بالا بکشن، منو محکم کوبیدن زمین. از اون روز نماز و چادرمو گذاشتم کنار. دیگه هیچ امیدی ندارم. هرشب وقت خواب یه دور سناریو می‌چینم که خودم و بچه‌هام قرص بخوریم و بخوابیم و صبح بیدار نشیم. دلم شکسته. ده سال از جوونیم تباه شد. میشه یه روز از دست این مرد خلاص بشم؟ یا قراره این آرزو رو هم به گور ببرم؟
نجیبه چرا تاپیکتو قفل کردی نگفتی خاهرت میاد یا نه؟؟؟

معلوم نیست هنوز اون خسیسه زنگ نمیزنه فقط من باید زنگ بزنم که اونم نزدم فعلا اگه بزنم هم اصلا سوال نمیکنم اما اون خودش اگه بخاد بگه سر حرف باز میکنه مثلا میگه اگه میزی میخای اینطرف بگو برات بیارم نه سوعات نه مثلا چیزی بگیره پولش بهش بدم اینجا اینطوری و اینجور یعنی من بزودی حرکت میکنم ولی فعلا زنگش نزدم اون فقط دیشب یه اس داده احیا میری فراموشم نکن

عشق دارم یه تیکه ماه 😘💓کسی چپ نگاش کنه طرفش منم من. 😄اسمشو بد صداش کنه طرفش منم من 😄نگاه. نگاه خنده هاش کنه طرفش منم من
2706