2737
2739
عنوان

کسی بوده برادرشوهر ش بیشتر از جاری ش بهش حسودی کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 4307 بازدید | 77 پست

قربون همتون برم که پیگیر بودین اگه خدا بخاد بتونم بپیچونمش آبجیمو و تا پیک بزنم تو همین موضوع البته اگه موفق بشم  فعلا برم تاافطار حاصر کنم زیادم وقت ندارم باید. یه غذای نونی درست کنم          

عشق دارم یه تیکه ماه 😘💓کسی چپ نگاش کنه طرفش منم من. 😄اسمشو بد صداش کنه طرفش منم من 😄نگاه. نگاه خنده هاش کنه طرفش منم من
[QUOTE=91223348]@موفرفر     سلام خاهری، تاپیکتو خوندم قفل بود نشد پست بذارم هر پستو که میخ ...

عزیزمممممم میفهمم چی میگی.

اینبار که اومد به هاهرت بگو بچه رو نگه دار من سختمه پای گاز با بچه ،یا تو برو غذاروبزار منم بچهارو نگه دارم...

یکاری کردی فکر کرده وظیفته عزیزم

میشه برا ارامش دلم یه صلوات بفرستی 😔                   خداجونم تنهام نذار😢💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزمممممم میفهمم چی میگی. اینبار که اومد به هاهرت بگو بچه رو نگه دار من سختمه پای گاز با بچه ،یا ت ...

قربونت عزیزم برم شمایم مشهدی آبجی شمام مال راه دوره اگه نزدیک بود نمیومد شبانه روزی بمونه چون دوره میاد اینطوری کلافه ام میکنه 

عشق دارم یه تیکه ماه 😘💓کسی چپ نگاش کنه طرفش منم من. 😄اسمشو بد صداش کنه طرفش منم من 😄نگاه. نگاه خنده هاش کنه طرفش منم من