2737
2739

خوشبختی یعنی یک ماه بوده نی نی تو دلم بوده و من همچنان منتظر اومدنش بودم ولی نمیدونستم تو دلمه   

دعاکنیدتا۹۹/۹/۹منم خونه داربشم خدایامنم به آرزوم برسون براش لحظه شماری میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خوشبختی یعنی...شوهرت بگه دوستت دارم خوشگلم

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

ینی داشتن مادری مثل تو❤  @مامانه_یکی_یدونم    

بنده به عنوان یه عضو از جامعه نینی سایتی و جامعه ایران مخالفتمو از ازدواج در سن زیر ۱۸ سال اعلام میکنم و هر جا صحبتی در این مورد باشه ساکت نمیمونم.همونطور که حجاب من که یک مسئله شخصیه از نظر شما به شما و شوشو!هاتونو جامعه و قایق و کشتی و این حرفا مربوط میشه ازدواج شما در سن پایین که تبعات زیادی در جامعه داره ،جدا از دلسوزی به منم مربوط میشه. حداقل در سن قانونی ازدواج کنین! برنگردین به صد سال قبلو قبل ترش!از یک کار اشتباه دفاع و تبلیغ نکنین! مثال نقض نیارین که فلانی خوشبخته فلانی اندازه ۴۰ ساله ها میفهمه.کار اشتباه اشتباهه😕حتی اگه خوشبختم بشید خیلی چیزا رو از دست دادین و خیلی مسوولیت هایی که مناسب سنتون نبوده رو دوشتونه (کپی امضای یک کاربر)جوری که باهات رفتار میکنه خیلی مهمتر از حسیه که بهت داره. سرجدتون وسطای تاپیک خواهرشوهرمادرشوهر،دوتا تاپیک مفیدبزنید!دوتا مطلب فمینیستی بخونید بفهمید حق و حقوقتون چیه!یکم با آناتومی بدنتون آشنابشید،از اتصال مغزوزبونتون مطلع باشیدبعد نظربدید.
خداراشکر هزاران مرتبه شکر تبریک میگم بهت عزیزم 

ممنون گلم شمام بگید خوشبختی یعنی؟؟!

دعاکنیدتا۹۹/۹/۹منم خونه داربشم خدایامنم به آرزوم برسون براش لحظه شماری میکنم
2740

خوشبختی اون روزی که بعد 4 ماه بخوابی و گریه برای تشنج های شبانه مخفی بچه ات  بهترین دکتر فوق تخصص اعصاب و همه نوار مغزا و ام آر آی بچه 8 ماهه ات رو چک کنه و بگه کدوم گاوی تشخیص داده اسپاسم شیرخواران داره  سالمه سالمه داروش رو به مرور قطع کن

آرون من 16 دی چشم های قشنگش رو به دنیا باز کرد

خوشبختی یعنی همسرم یهی پدر مادرم و برادرم مامان بزرگم ک عاشقشونم ک همشون سالمن خداروشکرررررر و اینکه منتظر یه نی نی هستم ک بیاد تو دلم😘😘😘😘😘😘

برای فرج اقا و مامان شدن همه و من صلوات مرسی 
2706