2737
2739
عنوان

رشد قارچی و افزایشی اقایون تو سایت نگران کنندست!

| مشاهده متن کامل بحث + 865 بازدید | 125 پست
من ندیدم اینو که شما میگی  اما صد در صد مشکل داره  همچنان که خانمایی رو من میبینم اینجا ...

بله دقیقا.دلیل اصلی هم متاسفانه خانمهایی ان که بجای اینکه بدون هیچ حرفی گزارش بزنن دهن به دهن میشن باهاشون.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اقای محترم خانمای اینجا خصوصا دختر خانمای کم سن و سال زیاد درخواست دوستی میگیرن اینجا من 2 سال پیش ...

گیریم قرار بزار به شما ارتباطی داره این کاربر راضی اون کاربر راضی به من و شما چه ارتباطی داره دختر پدر و مادر نداره شما کاسه داغتر از آشی؟ 

کاربر مرد هستم
به چه دردشون میخوره اخه😐 به اطلاعات حیاتیشون اضافه میشه؟درامدشون زیاد میشه؟ تازه گناهان اونها و ب ...

چون همیشه همه چیو خصوصی میکنین شدن آدمایی ک بزورکی میخوان بدونن چه خبره!عادی باشین..این مشکل اون خانوماست ک میان سفره دل و زندگیشو کامل باز میکنن و برا همه تعریف میکنن..اگه نمیخوان کسی به غیر خانوما بخونه تو ی جای خصوصی تر مطرحش کنن..تو ثبت نام سایت نگفته آقایون حق وارد شدن ندارن..حالابه فرض ک ی کاری کنن ففط خانوما وارد شن اون وخ هزارتا روش دگ هس با اسم جعلی...وارد میشن اون موقع این حقو از خودتون میگیرین ک بدونین تاپیک کیو دارین ج میدین همش شک دارین..همینکارا میکنن با دروغ همه جا وارد میشن تا پذیرفته شن..! 

2728
شما در جریان هستید که کلیت خوب و بدو باهم میبره؟ و بخاطر استفاده شما از کلیت چند نفر نسبت به اقایون ...

بدبین بشن! نمیشه حرفی از این موضوع نزد ک چند نفر خوب حقشون صایع بشه!

رک میگم و متاسفانه دوست ندارم موجب ناراحتی بشم ولی ولی ولی... شان و شخصیت خانومای اینجا خیلیییییی مهم تره که ادمای مریض (دور از شخصیت شما) مزاحمشون بشن و بعد همین دختر ک مزاحمش شده برام نامه ارسال کنه که تهدیدم کرده عکستو پخش میکنم!(همون اقایی ک تو نی نی سایت عضوه)

عاجزانه خواهش میکنم کامنتامو لایک نکنید!روزی 70 تا اعلان برام میاد و اذیت میشم.جرات ندارم تو تاپیک نظر بدم.دست خودم نیست کامنتام عامه پسنده      
داداش واسم عجیبه اینا این همه تاپیک میزنن شوهرم خیانت کرد شوهرم درکم نمیکنه شوهرم فحشم میده شوهرم از ...

شما میخواید با خ۱وصیت خانومها آشنا بشید برید با دخترایی که اجازه میدن اشنا بشید.اینهابهانه است‌.این همه ادم مدهبی و جنس مخالف ندیده ازدواج میکنن و با مطالعا و ... زندگی خوبی دارن.اینها برای زدن مخ دخترهای کم سنه.جسارتا

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
بدبین بشن! نمیشه حرفی از این موضوع نزد ک چند نفر خوب حقشون صایع بشه! رک میگم و متاسفانه دوست ندارم ...

چجوریه که شان و شخصیت خانوما مهمتر از اقایونه؟ رک و راست دارید تبعیض میکنید که

درضمن اون دختر خانوم محترم نباید عکس میداده

البته اون مرد هم عوضی بوده که تهدید کرده نمیخوام بگم بی گناهه

پیک موتوری رستوران خدا

من به همشون کاری ندارم ولی یسریا واقعا بی نزاکت هستن 

دیروز تو یه تاپیک عکس هیکل من انلاینارو چک کردم نزدیک 5 تا مرد !!!!!

حضور اقایون در صورتی که از حد خودشون تجاوز نکنه بد نیس. 

اتفاقا کمک میکنه رادیکال نباشن 

اما چیزی که من میبینم بیشترشون چیزای دیگه ای تو ذهنشون هست!

2738
استارتر جنابعالی و هر کاربر دیگه ای که عضو سایته در مقامی نیست که کاربر دیگری بازخواست کنه بهتر حدود ...

کاربر نی نی سایت که هستم!

برامم اتفاقا خیلییییی مهمه که تو شبکه های اجتماعی و سایتا چه اتفاقی میفته!و لذت میبرم از نقدش!!!!

مثل اینکه تاپیکم باعث شد تو کار شما اختلال ایجاد بشه؟؟؟'

عاجزانه خواهش میکنم کامنتامو لایک نکنید!روزی 70 تا اعلان برام میاد و اذیت میشم.جرات ندارم تو تاپیک نظر بدم.دست خودم نیست کامنتام عامه پسنده      
چجوریه که شان و شخصیت خانوما مهمتر از اقایونه؟ رک و راست دارید تبعیض میکنید که درضمن اون دختر خانوم ...

خودتون جواب خودتون دادید

چون همیشه همه چیو خصوصی میکنین شدن آدمایی ک بزورکی میخوان بدونن چه خبره!عادی باشین..این مشکل اون خان ...

اونهام مقصرن‌.قبول دارم.ولی اصصصلا دلیلی برای حضور آقایون توی این سایت نیست!این سایت هدفش به اشتراک گذاشتن تجربیات دوران بارداری و زایمان و بچه داری و خانه داری و مراحل درمان ناباروری هست.اینها کدومش به آقایون مربوط میشه؟!

مدیر نی نی سایت اگه این پست منو میخونید لطفا کمی درنگ کنید و ترتیب اثر بدید.

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
کاربر نی نی سایت که هستم! برامم اتفاقا خیلییییی مهمه که تو شبکه های اجتماعی و سایتا چه اتفاقی میفته ...

شما دنبال نقد نیستی شما دنبال جنجال و شو هستی شما میخوای همه رو کنترل کنی؟ همینقدر که کاربر خوبی باشی آزارت به دیگران نرسه کار بزرگی میکنی لازم به نقد امثال شما بزرگان نیست کلاه خودت بچسب برچسبم نزن نمیتونی  منطقی بحرفی شروع نکن خراب کردن من 👎

کاربر مرد هستم
گیریم قرار بزار به شما ارتباطی داره این کاربر راضی اون کاربر راضی به من و شما چه ارتباطی داره دختر پ ...

متاسفانه باید بگم بله

کاسه داغ تر از آشم!

شاید شما بتونید ولی من نمیتونم تو محیطی ک هستم خصوصا مجازی و جایی ک جنبش تو ایرانیا هنوز جا نیفتاده بی تفاوت باشم و نسبت ب اتفاقای که میفته و میبینم مردا چ غلطایی تو این سایت که نمیکنن سکوت کنم.