2737
2734
عنوان

رشد قارچی و افزایشی اقایون تو سایت نگران کنندست!

| مشاهده متن کامل بحث + 865 بازدید | 125 پست

حرف سر بداخلاقی ها ، بی ادبی ها و بی فرهنگی هاست . نه صرف حضور آقایون . 

حرف سر تاپیک هایی که واقعا بی ادبانه است و پست هایی که همین ویژگی رو دارن .

همینطور بحث هایی که اصلا ربطی به آقایون نداره .

ای بابا برای بار هزارم مگه ملک پدریمونه ؟؟؟

اونام مثل ما .

هممون از حقوق برابر برخورداریم 

مثل این میمونه یکی بیاد بگه ماها زایمان میکنیم پس چرا مامان بزرگ اینجاس؟

خب من ی دلیل دارم شما ی دلیل اون اقا هم ی دلیل 

شرمنده ببخشید🤔مگه توالت زنونه مردونه کردین ؟

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه دوست عزیز منظور این نیست اتفاقا باشن چه اشکال داره؟؟؟ولی استفادشون از سایت رو در نطر بگیر! ی س ...

خیلی از خانما هم هستن ک اینجا تاپیکای بی مورد و ..میزنن یا میان داستان زندگی و شوهر و خیانت..هزار جور چیز دگ رو کامل مینویسن ک به دلایلی به نظر من کار درستی نیست..اما خب هر کسی حق داره هرچی دلش خاست تاپیک بزنه کسی دوست نداره جواب نده..چون این سایت تا حدودی آزاده و راجب هر مسئله ای میشه تاپیک زد..دختری ک تو این قرن بخواد با حرفای مجازی و..گول بخوره پس همه جا واسش میتونه خطرناک باشه چون از خودش هیچ مقاومتی نداره و وابستت تا تجربه نکنه حل نمیشه مشکلش!

مشکل اینجاست که نمیبینیم در این جهت از سایت استفاده بشه.. مخ زنی...درخواست دوستی. ... خاله زنک بازی ...

شما در جریان هستید که کلیت خوب و بدو باهم میبره؟

و بخاطر استفاده شما از کلیت چند نفر نسبت به اقایون با شخصیت سایت بدبین میشن؟

پیک موتوری رستوران خدا
2728
یه کاربر بود خیلی خوشگلم یکی دیگه که معلوم بود آقا هست گفت درخواست دوسی بدم ناراحت نشید

اصلا این درخواست دوستی چا معنی میده

مثلا دوتا کاربر که همو نمیشناسن ممکنه چه چیزی بخوان بگن که بقیه متوجه نشن؟

خانومها طفلیا چقدر گول خورده بودن میگفتن حرفهای بد زده.البته بعصیاشون تقصیر خودشون بود درباره جزییات رابطه شون با شوهرشون تاپیک زده بودن اخه خواهر من یا توی کلینیک مطرح کنید یا دکتر پیدا کنید.یا حداقل سربسته تر بپرسید یا جواب بدید

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
2740
ای بابا برای بار هزارم مگه ملک پدریمونه ؟؟؟ اونام مثل ما . هممون از حقوق برابر برخورداریم  م ...

مادربزرگ عزیز دلم مردی که میاد تاپیک میزنه و میگه جا خالی رو پر کنین.استارتر با من ...میکنی؟

به نظرت مشکلی نداره ؟؟

شما پزشکی یا پولدار؟ بعد شما به کاربریای دیگه هم دسترسی داری که متوجه میشی کی به کی درخواست دوستی دا ...

اقای محترم خانمای اینجا خصوصا دختر خانمای کم سن و سال زیاد درخواست دوستی میگیرن اینجا

من 2 سال پیش با ی کاربری دیگه بودم و یادم نیست اسم کاربریمو ولی ابدا همچین چیزی نبود تو سایت.

ی اقایی درخواست دوستی بهم داد سوال حقوقی بپرسه منم قبول کردم.تو همین قسمت نامه ها بحث رو جوری هدایت کرد ک اگه باهاش برخورد نکرده بودم الان 10بار قرار گذاشته بود!!!!!!

عاجزانه خواهش میکنم کامنتامو لایک نکنید!روزی 70 تا اعلان برام میاد و اذیت میشم.جرات ندارم تو تاپیک نظر بدم.دست خودم نیست کامنتام عامه پسنده      
مادربزرگ عزیز دلم مردی که میاد تاپیک میزنه و میگه جا خالی رو پر کنین.استارتر با من ...میکنی؟ به نظر ...

من ندیدم اینو که شما میگی 

اما صد در صد مشکل داره 

همچنان که خانمایی رو من میبینم اینجا که بقول معروف چراغ میزنن

دیگه خودمون زنیم میفهمیم من خودم خدای بگو بخندم اما گاهی دیدم خانما علنا دارن میگن فلان ...

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
شما در جریان هستید که کلیت خوب و بدو باهم میبره؟ و بخاطر استفاده شما از کلیت چند نفر نسبت به اقایون ...

اصلا اقایون ا شخصیت!توی این سایت چیزی وجود نداره که به کار اونها بیاد.

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812

استارتر جنابعالی و هر کاربر دیگه ای که عضو سایته در مقامی نیست که کاربر دیگری بازخواست کنه بهتر حدود کاربریت بدونی اگه قرار بر بازخواست باشه با مدیریت سایت و مسئولان سایته والسلام 

کاربر مرد هستم
2706