2410
2553
عنوان

رشد قارچی و افزایشی اقایون تو سایت نگران کنندست!

| مشاهده متن کامل بحث + 865 بازدید | 125 پست

مارك زاكربرگ : تعداد كل خانم ( مؤنث هاي) كره زمين ٣.٥٢ ميليارد نفر است ولي اين تعداد در فيس بووك ٥.٧٧ ميليارد نفره 

اينستاگرام هم اعلام كرده 6 ميليارد خانم توش عضوهستند !🤔

+با یه حساب سرانگشتی میشه تعداد اقایونی که خودشونو خانم جا زدن و شار*ژ تیغ میزنن رو بدست آورد😂😂😂

حالا اینجام خودشونو خانوم جا زدن خیلیا شون مطمئنا

ادم بره چغاله بادوم بفروشه جوراب بفروشه دست فروشی کنه  کار کنه بیکار نباشه  از توقعاتش ب ...

یه کاربر بود خیلی خوشگلم یکی دیگه که معلوم بود آقا هست گفت درخواست دوسی بدم ناراحت نشید

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا مگه چی میشه؟ بایدروابط اجتماعیمون بالا ببریم..اینجا من ندیدم زده باشه ورود آقایون ممنوع باشه..! ...

نه دوست عزیز

منظور این نیست

اتفاقا باشن چه اشکال داره؟؟؟ولی استفادشون از سایت رو در نطر بگیر!

ی سریاشون واقعا مثل خانوما شدن و دم ب دقیقه تاپیک و ... بازم اون ب ما ربط نداره ولی اینجور مردا مردان جامعه ماهستن.

ی نکته دیگه اینکه اینجا داره میشه کم کم سایت دوست یابی! باور کن اگر ی دختر ساده و ابله و کم سن و سال اینجا عضو باشه سریع گول میخوره و ادامه ماجرا..

عاجزانه خواهش میکنم کامنتامو لایک نکنید!روزی 70 تا اعلان برام میاد و اذیت میشم.جرات ندارم تو تاپیک نظر بدم.دست خودم نیست کامنتام عامه پسنده      
یه کاربر بود خیلی خوشگلم یکی دیگه که معلوم بود آقا هست گفت درخواست دوسی بدم ناراحت نشید

گفت

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
2720
حالا مگه چی میشه؟ بایدروابط اجتماعیمون بالا ببریم..اینجا من ندیدم زده باشه ورود آقایون ممنوع باشه..! ...

به چه دردشون میخوره اخه😐

به اطلاعات حیاتیشون اضافه میشه؟درامدشون زیاد میشه؟

تازه گناهان اونها و بعصی خانومها زیاد میشه که حرفهای خصوصیشون اینجا زده میشه که شوهرم فلان کارو کرد من این کارو کردم و فلان...

بیاید همگی به مدیرای نی نی سایت اعتراض کنیم که عضویت هر آقایی ممنوع بشه.یه جا هست که خانومها میتونن ا آرامش درد دل کنن.این همه سایت برای آقایونه.این یکی برای مشکلات بارداری و زایمان و ناباروری خان مهاست.به شخصه اگه اینطوری ادامه پیدا کنه میدونم که نمیتونم بمونم.مطمینم خیلی از خانومها هم همینطورن

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
خودتو ناراحت نکن من عادت کردم روزی دو سه بار هم چین تلپکی میزنن جواب نده 

داداش واسم عجیبه اینا این همه تاپیک میزنن شوهرم خیانت کرد شوهرم درکم نمیکنه شوهرم فحشم میده شوهرم ازم طرفداری نمیکنه و...

حالا که چندتا اقا اومدن با خصوصیات خانوما اشنا شن تو  اینده به مشکل بر نخورن و بشناسن خانومارو یه عده ناراحتن و فحش میدن

فک کنم بدشون میاد زنای اینده زندگی بهتری داشته باشن

پیک موتوری رستوران خدا

اینجا تنها جای که دیدم هیچ کس نمی تونه کثافت کاری کنه وگرنه تو اینستا که آدم مریض زیاد ریخته 

2714
نه دوست عزیز منظور این نیست اتفاقا باشن چه اشکال داره؟؟؟ولی استفادشون از سایت رو در نطر بگیر! ی س ...

دقیقا

دیروز توی تاپیکی گفتم فلانی جواست باشه کاربرمیلاد اقاست.بعد دختره اعتراضش از اون کاربز اقاهه بیشتر بود.

معلوم بود کم سن و ساله و مرده کاملد با اهداف مشخص.دیگه کاری ازم بر نمیومدبا خودم گفتم خودت نخواستی در امان بمونی من تلاشمو کردم.داشت مخ دختره رو میزد دختره هم ساده

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
ادم بره چغاله بادوم بفروشه جوراب بفروشه دست فروشی کنه  کار کنه بیکار نباشه  از توقعاتش ب ...

شما پزشکی یا پولدار؟ بعد شما به کاربریای دیگه هم دسترسی داری که متوجه میشی کی به کی درخواست دوستی داده؟ 

کاربر مرد هستم

خداوکیلی من فقط زمان بیکاری.. بعد از تایم کاری.. عصرا.. اونم فقط میخونم حرفارو.. ولی تا حالا به مقوله مخ دخترای پولدارو زدن فک نمیکردم.. اصن تو مخیله م نبود... ممنون که ایده شو گذاشتید تو فکرم..    

داداش واسم عجیبه اینا این همه تاپیک میزنن شوهرم خیانت کرد شوهرم درکم نمیکنه شوهرم فحشم میده شوهرم از ...

مشکل اینجاست که نمیبینیم در این جهت از سایت استفاده بشه..

مخ زنی...درخواست دوستی. ... خاله زنک بازی و...

اینایی ک میگم واقعیت داره و همه دیدیم اینجا!

منظورمم ب شخص شما نیست حالا شاید شما استثنا باشید من درباره کلیت موضوع گفتم!

عاجزانه خواهش میکنم کامنتامو لایک نکنید!روزی 70 تا اعلان برام میاد و اذیت میشم.جرات ندارم تو تاپیک نظر بدم.دست خودم نیست کامنتام عامه پسنده      
2706