2737
2734
عنوان

سلام،خوبین؟ بچه ها چرا پسر ها دنبال دخترایی هستن که حقوق بگیرن!!!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 690 بازدید | 80 پست
این عنوان شما اختلاف افکن هست کم همه مشکل دارن.خب طبیعیه الان همه دخترا تحصیلات دارن و شاغل اند چه ا ...

چی میگی شما

من مشکل رو مطرح کردم

خب پسر با درآمد خوب هم پیدا میشه اون دخترا رو بگیره

بعدم من همه رو جمع نبستم 

حاجی با من کل کل نکن درسته دخترم ولی یهو دیدی پصرونه نمودمت🙌😹💋📿
اره دقیقا باید امتحانش کرد ...اول حقوقش چقد اگه بالا که به پول ما دیکه نیازی نداره... اکه نه حقوقش ک ...

اره باید عشق باشه اگه بخاطر درآمد باشه که فایده نداره

معامله میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این عنوان شما اختلاف افکن هست کم همه مشکل دارن.خب طبیعیه الان همه دخترا تحصیلات دارن و شاغل اند چه ا ...

ببخشید وقتی طرف میگه دختر شاغل برام پیدا کنین هدفش چیه از تشکیل خانواده پول طرف یا خودش 

درسته پا به پاهم کار کرد ولی اینکه بخواد معیارش پول تو باشه خیلی زندگی مسخره میشه چون معلومه مولت رو دوس داشته اول نه خودت رو

2731
چی میگی شما من مشکل رو مطرح کردم خب پسر با درآمد خوب هم پیدا میشه اون دخترا رو بگیره بعدم من همه ...

من کلی گفتم تو این اوضاع که فوق لیسانس تو اسنپ هست پسر با شغل خوب پیدا کردی خبر بده

2740
من کلی گفتم تو این اوضاع که فوق لیسانس تو اسنپ هست پسر با شغل خوب پیدا کردی خبر بده

ول کنید با تنبل هستید فقط بهونه میارید 

نه میتونه هر دو باشه شما از کجا میدونی که اینجور قضاوت میکنی؟!

چون وقتی کسی میره خواستگاری بگه دنبال دخار شاغلم معلومه هدفش پول پس هدفش چیه علاقه دوست داشتن اول پول در نظر گرفته 

نه میتونه هر دو باشه شما از کجا میدونی که اینجور قضاوت میکنی؟!

وقتی من اول بگم شاغل معلومه اولین هدفم پول طرفه ولی وقتی بخوام برم خواستگاری بجا اینکه بگم شاغل بگم یه دختر خوب برام پیدا کنین بنظرت فرق این دوتا چی میتونه باشه .... 

2706