2733
2734
عنوان

دویدن زیاد و کوتاهی قد کودک

132 بازدید | 16 پست

سلام

خانوما من توی اینترنت مطالب رو که در مورد قد کودک خوندم نوشته بود دویدن زیاد و فعالیت زیاد مثل ژیمناستیک باعث کوتاهی قد بچه میشه

به نظرتون اگه یه بچه ۴ و ۲ هر روز حدود سه ساعت بره پارک باعث ضعیف شدن  و کوتاهی قد میشه؟

اسی جان ومامانایی که فرزند کلاس اولی یا ابتدایی دارین ، حتمااا تاپیکمو ببینین

خدایا حال دلم‌را تکانی بده، هم میبینی،هم میدانی،هم میتوانی💚من ایمان دارم به اتفاقات عالی درراه مانده، معجزه ای درراه است.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

نه بابا فکر نکنم 

من یه دوست دارم پسرش دائم در حال بپر بپر و بازی و بدو بدو 

ینی فقط موقع خواب آرومه 

الان کلاس اوله از همه ی همکلاسی هاش بلندتره 

بیشتر به ژنتیک ربط داره 

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
به جز ژنتیک تغذیه و فعالیت هم تاثیر داره  ژنتیک پر رنگ تره

من خودم ۱۶۰ م . بچه م بدنیا اومد ۵۱ سانت بود. تو یک سالگی ۷۸ سانت .‌‌‌‌‌‌خوب این الان چ کرده؟ مادرشوهرم قد بلنده ژنش به اونا کشیده

من خودم ۱۶۰ م . بچه م بدنیا اومد ۵۱ سانت بود. تو یک سالگی ۷۸ سانت .‌‌‌‌‌‌خوب این الان چ کرده؟ مادرشو ...

هنوز معلوم نیست پسر منم اولا خیلی بالاتر از نمودار سبز بود ولی الان ۴ ساله دقیق روی نمودار سبزه

پس سه چهار ساعت پارک ضرر نداره ؟

نه بابا ضرر نداره 

پسر خودم ۵ سالشه زیاد پارک نمی برم ینی وقت نمی کنم چون دخترم کلاس هفتم خودم مدرسه میبرم و میارم بعد همینطور کلاس زبان و کلاس ریاضی 

ولی پسرم دائم تو حیاط یا توپ بازی میکنه یا دوچرخه 

الان قدش نرماله و اینکه پسر من هر روز ۲ لیوان شیر می خوره 

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
هنوز معلوم نیست پسر منم اولا خیلی بالاتر از نمودار سبز بود ولی الان ۴ ساله دقیق روی نمودار سبزه

خب چ مشکلیه پس! 

حساسیا 

البته بچه من دختره ، قدش واسم مهم نیس. کاش خوب بخوره پدرم در میاد غذا بدم بهش .

خب چ مشکلیه پس!  حساسیا  البته بچه من دختره ، قدش واسم مهم نیس. کاش خوب بخوره پدرم در می ...

اگه الان یه سالشه بد غذاییش عادیه 

دوسالگی تقریبا خوب میشن 

اخه من میبرم پارک انرژیش تخلیه شه گفتم یه وقت بدتر بهش ظلم نکنم 

2706