2737
2739
وای منم اینجوریم حتما باید برند باشه یکی ساعت یکی عطر یکی کفش 🥺

من فقط ساعت و روسری و انگشتر

خخخخخخخخخخیلی دوست دارم خخخخخخخیلی 

گاهی همسرم میگه خب همین دویستی ها هم خوبه اما اگر برند نباشه صفحه نماییشش بهم لذت نمیده باااااید برند و خاص باشه باورت میشه داره از احساسات گریم میگیره🤣🤣🤣❤❤❤😭😭😭😭

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
منکه چون طلا اومده پایین فردا میخوام برم اسم شوهرمو بخرم ولی مطمئنم حداقل 3ت میشه با یه ت نمیدونم ...

جدی اومده پایبن؟؟من طلاهام کلا فروختم میخام کم کم بخرم میشه امیدوار بود له ارزونتر شدنش

یه دیالوگی تو فیلم سوپر استار بود که دختره به شهاب حسینی میگفت..( ببین من اگه برم هم تو تنها میمونی هم من....نذار برم....)
2740
من فقط ساعت و روسری و انگشتر خخخخخخخخخخیلی دوست دارم خخخخخخخیلی  گاهی همسرم میگه خب همین دویس ...

تا الان تونستم دو تا ساعت سوییسی بگیرم و چهار تا ادکلن مارک هنوز هم وسوسه میشم لامصب 🤣

ماییم و صراحت کهنه ی تازه شدن ....

با ۵۰۰ هزارتومنش کلی خرید میکنم با بقیشم میرم یکی از شهرای باحال ایرانو که خیلی جاهای دیدنی داره میبینم😉

یا به جای مسافرت میرم مثلا کنسرت و سورتمه و موزه های شهرو سینما و تئاتر و استخراو کافه های باحال (چندتا ازاینا)😁

2706