2737
2739
حرفشون اشتباه هست،میتونید انجام بدین نه مطلقه بودن لازمه نه صیغه میشن

عزیزم من خودم دیدم ک صیغه شدن.بخاطر اینکه اون آقا هر وقت خواست بتونه بچشو لمس کنه

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پولشو ندارم ای وی اف کنم 

چرا نمیری سراغ طب سنتی عزیز دلم؟طب آیت الله تبریزیان معجزه میکنه

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
2731
اون تو تخمک اهدایی هست چون قراره اسپرم اقا با تخمک اهدایی تلقیح بشه . تو رحم اجاره ای نیس تا جایی که ...

حتی برا تخمک اهدایی هم لازم نیست عزیزم،اولا سخت میگرفتن الان نه،یعنی اگه اسپرم اهدایی بخواد بدن باید بیاد با زن طرف ازدواج کنه،اصلا همچین چیزی نیست

دنیام دخترم
نه خودم شوهر دارم.چه ربطی داره من که مادر بچه نیستم

والا الان خانمها گفتن ک باید خانمی ک رحمشو اجاره میده صیغه ی اون مرد باشه

منم گفتم ازتون بپرسم ببینم حقیقته

ببخش اکه ناراحتت کردن انشاالله ک هزاربرابر اجرشو بگیری

2740
عزیزم من خودم دیدم ک صیغه شدن.بخاطر اینکه اون آقا هر وقت خواست بتونه بچشو لمس کنه

چه حرفیه،یکی از فامیلمون انجام داد رحم اجاره ای ،یه زن شوهر داررحمشو اجاره داد،این حرفا رواز کجا میارید ،حداقل تونت بخونید

دنیام دخترم
یا خدا چ زجری میکشه زن عقدی اون مرد 

اتفاقا زنه هم همراشون بود.مرده سرتاپای زن عقدی رو نگا میکرد بعد با زن خودش میگفتن بچمون شبیه این خانومه هم میشه و میخندیدین.خب بعضیا هم چون بچه خیلی دوس دارن میتونن قبول کنن این شرایطو

والا الان خانمها گفتن ک باید خانمی ک رحمشو اجاره میده صیغه ی اون مرد باشه منم گفتم ازتون بپرسم ببین ...

نه حقیقت نیست عزیزم،هیچ ربطی نداره،ایشون فقط حامل اوم بچست پدر ومادرش کسای دیگه هستن

دنیام دخترم
حتی برا تخمک اهدایی هم لازم نیست عزیزم،اولا سخت میگرفتن الان نه،یعنی اگه اسپرم اهدایی بخواد بدن باید ...

واقعا پس لازم نیس صیغه شد؟

چون من ی حاجتی دارم اگه حاجتمو گرفتم میخوان تخمک اهدا کنم ولی اگه شرطش صیغه شدن باشه ک قبول نمیکنم

آبروم میره 

چه حرفیه،یکی از فامیلمون انجام داد رحم اجاره ای ،یه زن شوهر داررحمشو اجاره داد،این حرفا رواز کجا میا ...

عزیزم من خودم با چشام دیدم و حرفاشونو شنیدم نیازی ب نت گردی نیس.حالا شایدم خودشون درخواست دادن ک عقد بشن ولی الان اون خانوم عقد کرده مرده بود

2706