2733
2734
من دارم برای خواهرم اینکارو میکنم از آخرش میترسم چجوری من بچه روبدم بخواهرم😢

بچه خودته؟

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر
مگه میتونی اولین لگدایی ک میزنه چنان عاشقش میشی نمیتونی ی لحظه از خودت دورش کنی بعد بدنیاش بیاری بدی ...

ببین گلم همسایه ما بیست سال بچه دار نشد هر دری زد فایده نکرد اخر مرده رفت یه زن صیغه کرد با این شرط اگر بچه دار شد بچه رو مرد بگیر وصیغه تمام اتفاقا زن بچه دار شد مرد بچه رو ازش گرف اورده پیش زن اولی که بچه دار نمیشد الان بچش هجده ماهش اونقدرم خوشگل من هنوز تو فکرم چطور اون زن صیغه از بچش گذشته با ماهم رفتو امد دارن هر موقع میان خونی ما من برا بچه ناراحت میشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یکی از فامیلامون میخواست رحم اجاره کنه بهش گفتن شوهرت باید زنرو عقد کنه یا صیغش کنه..بخاطر این قبول ...

جنین میزارن تو رحم اسپرم که نمیزارن که بخواد صیغه کنه... مثلا کسایی که جنین اهدایی میگیرن مگه پدر اون جنین زنه رو صیغه میکنه!؟ اگ اینجوره که جنین اهداییم حلال نیست

2731

بچه ها چون سایت مربوط به بارداری و زایمان هست در نظراتتون کمی محتاط باشید. شاید کسی الان توی این پروسه ی گرفتن رحم اجاره ای و یا اجاره دادن رحمش باشه و دلش بشکنه...

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
خانمی من شنیدم باید صیغه ی شوهر اون زن بشی...😐میدونستی اینو؟؟

اون تو تخمک اهدایی هست چون قراره اسپرم اقا با تخمک اهدایی تلقیح بشه . تو رحم اجاره ای نیس تا جایی که من می دونم.

خانم ها و آقایون مذهبی غیر مذهبی یه حرفی باهاتون دارم : وقتی به طبیعت می ریم زباله نریزیم . حالا بعضیا مثلا می خوان بهتر بشه کل زباله هاشون جمع می کنن تو نایلون یا پوشک بچه رو می ذارن تو کیسه نایلونی تو طبیعت رها می کنن . خوب تو دل طبیعت اجنه که نمیان اونا رو جمع کنن . چرا میندازی ؟ خوب همون کیسه رو بذار تو ماشینت تو شهر بنداز سطل آشغال . یعنی واقعا فهمیدن این موضوع اینقدر سخته که با اینکارمون گند می زنیم به طبیعت؟ نفر بعدی بیاد زباله های مارو ببینه مگس و حشرات دورشو ببینه؟ ما از زباله ای که خودمون تولید کردیم یا پوشکی که بچه ی خودمون پی پی کرده چندشمون میشه  نمی ذاریم تو ماشینمون. بعد گندیده ی اونا رو مردم ببینن خدارو خوش میاد ؟ چرا از ماشینتون زباله بیرون پرت می کنین؟ زباله ی خودتونو تو ماشین تحمل نمی کنین بعد زباله ی شما رو مردم تو جاده تحمل کنن؟ چرا اینقدر بی فرهنگی ؟ چرا اینقدر بی فکری . یه ذره به خودتون بیایید . آدم دو ساعت میره طبیعت حال و هوا عوض کنه فلان میشه به اعصابش برمی گرده . اگه یه درصد به اون دنیا و حق الناس اعتقاد دارین بفهمید اینا حق الناسه . اینا آزار آدماست .اگه هم اعتقاد ندارین به خاطر وجدان به خاطر فرهنگ چه می دونم به خاطر ایران اینکارو نکنین . 

برای اهدای تخمک هم باید بیوه بود؟

یکی رو میشناسم متاهله ولی بچه   نداره یعنی جلوگیری میکنه خودش میگفت جلوگیری طبیعی بدون قرص.خیلی خوشگله  و باهوش. خواهرش دبیر نمونه  شده خودشم المپیادی بود و تیزهوشانم درس خونده..میتونه تخمک اهدا کنه؟سنش سی

مشکل و گرفتاری و بیماریهایی دارم که توان درمان و رفعشونو به چندین دلیل ندارم خواهش میکنم به نیت حل مشکلاتم حمد و صلوات بفرستین
جنین میزارن تو رحم اسپرم که نمیزارن که بخواد صیغه کنه... مثلا کسایی که جنین اهدایی میگیرن مگه پدر او ...

حرفشون اشتباه هست،میتونید انجام بدین نه مطلقه بودن لازمه نه صیغه میشن

دنیام دخترم
بعد زایمان تنیلی تخمدان خوب خوب میشه بخاطر این میخوام

ن عزیزم هر کی اینو گفته دروغ گفته بهت

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
جنین میزارن تو رحم اسپرم که نمیزارن که بخواد صیغه کنه... مثلا کسایی که جنین اهدایی میگیرن مگه پدر او ...

والا دقیقا نمیدونم تو فازش زیاد نرفتم...ولی اینطوری گفت فامیلمون ک من شنیدم...

خدایا مراقب همه ی نینی ها باش..
من دارم برای خواهرم اینکارو میکنم از آخرش میترسم چجوری من بچه روبدم بخواهرم😢

یعنی داری جنین اونها رو در رحمت پرورش میدی یا اینکه خودت و شوهرت دارید بچه دار میشید که بدین به خواهرت

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2706