2737
2739
عنوان

بچه هاي شمام اين مدلين😫

| مشاهده متن کامل بحث + 765 بازدید | 67 پست
پسر منم چهارسالشه، خیلی وابسته است، موندم چجوری بذارمش مهد، شما میفرستیش مهد؟

من دوجلسه پسرمو بردم

پسرمنم هي ميرفت بازي ميكرد هي ميومد منو چك ميكرد ك باشم

مربيش گفت عاديه عادت ميكنه كم كم

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسر منم چهارسالشه، خیلی وابسته است، موندم چجوری بذارمش مهد، شما میفرستیش مهد؟

ن پسرم منم وابسته اس.میگه بفرستم مهد میترسم نمونه بشه دردسری برا خودم خواهر دوساله ام داره باهاش بازی نمیکنه همیشه ودعواس

میشه لطفا صلوات مهمونم کنید
2731
كاش اي كاش مال من اينطوري بود و همش ازم خوراكي ميخواستن  خدارو شكر كن عزيزم من چشمم به اينه كه ...

اي جانم😞

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔
2740
من دوجلسه پسرمو بردم پسرمنم هي ميرفت بازي ميكرد هي ميومد منو چك ميكرد ك باشم مربيش گفت عاديه عادت ...

اره اول اینطوری تا یک روز که میبینی اصلا یادش میره تورو چک کنه. فقط اگه گذاشتیش حتما زود برو دنبالش چون کوچیک یک وقت بقیه نرن زود اون بمونه که بعد میگه دیگه نمیرم

خداروشکر
تازه پسرم دو ماهش شده كلي حسرتتون رو خوردم چون انگار هنوز منو نميشناسه كه حتي برام يه ادا در بياره&n ...

اي جان😍

غصه نخور بعدها حسرت همين روزاي كوچيكيشو ميخوري😫

نقاشی میکشیم،قایم موشک ،ماشین بازی،با لگوهاش پارکینگ واسه ماشیناش درست میکنیم،یا چشماشو بایه روسری م ...

با اسباب بازیاش اصلا بازی نمیکنه.ماشین داره میگم خودتو خواهرت برید سوارشید بازی کنید اصلا دریغ از یه لحظه سوارشدن

میشه لطفا صلوات مهمونم کنید
خوب بعدش موند کامل؟

نه ديگه نبردمش راستش

واي الان شديد زده ب سرم ببرم بزارمش

باهاش حرف ميزني ميخنده؟؟؟ اخه پسرم تو خواب و بيداري واسه خودش ميخنده منو ادم حساب نمي كنه انگار

شير خودتونو ميخوره؟