2737
2739
عنوان

بچه هاي شمام اين مدلين😫

| مشاهده متن کامل بحث + 765 بازدید | 67 پست
خب كوچيك هنوز پسر منم اينجوري بود 

امزدم اینه بزرگ بشه بهترشه الان که پددرمو دراورده همه جارا هم کثیف میکنه کاش بگه بیا نقاشی بکشیم همه دیوارو خط خطی کرده

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آها، پسر منم از تنهایی و.نرفتن بین بچه ها آسیب دیده دارم می بینم تو رفتارش

اخی گناه دارن طفلیا من گهگاهی برادر زادم میاد باهاش بازی البته خواهر۲ساله داره ولی اصلا نمیسازه باهاش

میشه لطفا صلوات مهمونم کنید
باهاش حرف ميزني ميخنده؟؟؟ اخه پسرم تو خواب و بيداري واسه خودش ميخنده منو ادم حساب نمي كنه انگار

نه اما نزدیکش میشه خودشو میکشه سمتم یا وقتی رد میشم از کنارش دنبالم میکنه با چشمش

خداروشکر
2731

هروقت ازت چیزی خواست چه خوردنی چه بازی چه...یا من بیفت که هرلحظه با تصور این چیزها زندگی کردم که الان تو ذهنم 6 سالشه و بگو خدایا شکر 

لطفا لایک نکنید ، لایک نکنیددددد آفرین لایک نکنید🙃
خب كوچيك هنوز پسر منم اينجوري بود 

عزیزم پسر منم همسن پسر شماست، ولی خجالتیه، به آشناها سلام نمیکنه و باهاشون صحبت نمیکنه در صورتی که فن بیان خوبی داره ، من واسش خییلی ناراحتم،  نمی خوام کمرو و خجالتی باشه، بچه ی شما  از نظر اجتماعی بودن چطوریه؟

هروقت ازت چیزی خواست چه خوردنی چه بازی چه...یا من بیفت که هرلحظه با تصور این چیزها زندگی کردم که الا ...

اي جانم😔

ايشالا خدا يه سالم وصالح وتپل ومپلشو قسمتت كنه به حق صاحب همين ماه عزيز🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔
عزیزم پسر منم همسن پسر شماست، ولی خجالتیه، به آشناها سلام نمیکنه و باهاشون صحبت نمیکنه در صورتی که ف ...

پسر منم تا حدودي همينجوريه بايد بهش بگم سلام كنه بعد سلام ميكنه

بابچه خيلي زود دوست ميشه اما با زن ومرد غريبه زياد خوب ارتباط برقرار نميكنه مثلا كسي بهش نزديك ميشه يا باهاش صحبت ميكنه اعتراض ميكنه اينا همه مهارتاي اجتماعي ك بايد يادشون بديم مهد خيلي خوبه واسه اينجور بچه ها

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔
2740