2737
2739
عنوان

بچه هاي شمام اين مدلين😫

| مشاهده متن کامل بحث + 765 بازدید | 67 پست

بچه باید همینجوری مدام غذا و خوراکی و میوه بخواد...نه که مثل ما عین چی دنبال بچه بدوییم و اونم فرار کنه و هیچی نخوره

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه باید همینجوری مدام غذا و خوراکی و میوه بخواد...نه که مثل ما عین چی دنبال بچه بدوییم و اونم فرار ...

خسته كننده س بابا

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔
2731

پسر من جهارسالشه از همون اول به شدت سحرخیز بوده، که البته خوشحالم بابت سحرخیزیش، اگه خونه بابام باشم.که با پسرداییش بازی کنه کاری به کار من نداره.ولی اگه خونه خودمون باشیم تقریبا تو.مایه های پسر شماست برا پسر من فک می کنم از تنهایی زیاده

به آرزوهایم قول رسیدن دادم
2740
اینطوری لوس میشه بعدها متوجه میشی چه ظلمی درحقش کردی سنش هم برا مهدکودک خوبه.ببرش یه مهد کودک مطمئن

چيكارش كنم لوس نشم

اتفاقا جديدا خيلي هم قهرو لوس شده🤔

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔

كاش اي كاش مال من اينطوري بود و همش ازم خوراكي ميخواستن 

خدارو شكر كن عزيزم من چشمم به اينه كه يه لقمه بزارن دهنشونو بخورن

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
چ بازیای میکنی باهاش پسرم۴سالشه فقط تیوی میبینه

نقاشی میکشیم،قایم موشک ،ماشین بازی،با لگوهاش پارکینگ واسه ماشیناش درست میکنیم،یا چشماشو بایه روسری میبندم دنبالم میکنه عاااشق این بازیه ،گل یا پوچ هم دوست داره ....ولی تی وی هم زیاد میبینه خییلی نگرانم

علمدار ما این بار هم از سرزمین فرات برنگشت😭😭😭🖤            سردار خوبی ها تو همیشه در قلبمان زنده ای 😭😭😭😭