2733
2739

بچه ها من چیکار کنم تواین بارداریم کلا باشلوار مشکل دارم بخداشلواربیرونیمم کشش برداشتم ولی انگار بچم کلا با شلوارم باپاروه شلوارهم بدش میاد که میکشم روشکمم پایین تر بکشم که دیگه بدترشلوارم تا بالای ناف میشک بازم درد میگیره حتی شلوار باردای چی کنم چاره چیه 

دعاکنیدتا۹۹/۹/۹منم خونه داربشم خدایامنم به آرزوم برسون براش لحظه شماری میکنم

لباس بلند بپوش با جوراب ساق بلند

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شلوار نپوش اصلا منم همينطورم پيراهن بپوش

وای اصلا ی وضعیه توخونه بودنم بیرون رو چیکار کنم 

2742

تو خونه که شلوار نپوش 😉

بیرونم یه پیراهنی یا مانتوی بلند بپوش با جوراب مث قدیما 😀

لطفا امضامو بخون ♥️🙏. 🌹برای سلامتی آقا امام زمان عج صلوات🌹                                     دخترم رو  بعد 7 سال و نیم باردار شدم نازایی بدون علت داشتم. اگه سوالی داشتین تونستم کمک کنم خوشحال میشم،دختر کوچولوم، 25دی ماه 98خونمونو روشن کرد.اول حلالم کنین شاید یه روزی یه جایی ناخواسته یه حرفی زدم یا یه کاری کردم ناراحت شدین اگه ممکنه برای شادی روح همه اموات. مخصوصا. دایی عزیزم و بابا بزرگ و مامانبزرگ وعمه جانم یه صلوات هدیه کنین به امام حسین 🌺🌹 اگه. ممکنه واس سلامتی و آرومی بچه هام و خونوادم یه دونه. دیگه صلوات مهمونم کنید🌸💐شرمندتونم بخدا ولی از ته دلتون برای اخرت به خیری هممون یه آمین بگو لطفا 😓🙏. دختر دومم 19 مهر 1402 زمینی شد، خدایا شکرت                        
تو خونه که شلوار نپوش 😉 بیرونم یه پیراهنی یا مانتوی بلند بپوش با جوراب مث قدیما  😀

خخخخ میگیرنم ک 

وای اصلا ی وضعیه توخونه بودنم بیرون رو چیکار کنم 

آره درك ميكنم منم زايمانم مرداده توو گرماهاست 

ولي چاره اي نيست

من بيرونم پيراهن بلند ميپوشم ازين نخيا كه خيلي هم تو بازار زياده 

خدارو شكر صدهزار بار
آره درك ميكنم منم زايمانم مرداده توو گرماهاست  ولي چاره اي نيست من بيرونم پيراهن بلند ميپوشم ...

من که تاریخ زایمانم زده ۷\۷

بنظرت میشه یه هفته زودتربیاد شهریوری بشه؟؟؟ب مهرنخوره

2740

یه سوال بعد اقدام بارداری بعد چند هفته نشونه های بارداری میاد سراغ ادم؟نشونش میشه سفت شدن سینه و کمی شکم باشه؟؟

❤ما شاء الله لاحول ولا قوه الا باالله العلی عظیم💜💙💛
یه سوال بعد اقدام بارداری بعد چند هفته نشونه های بارداری میاد سراغ ادم؟نشونش میشه سفت شدن سینه و کمی ...

راسیتش بخوای من چون پری نامنظم بود اصلا فکر نمیکردم باردارباشم من تودوسال عروسی شایددده بارم پری نشدم ولی خب ماه اخر پری ۲۸م موعد بود که ماه بعدش دیدم نشدم ۲۸م فک کنم چهار روزبعدش بی بی زدم مطمئنم بودم صددرصد منفیه چون گفتم که نامنظمی عادی بود و قبلش هم سینه هام سوزش داشت ماهای قبل هم براهمین میگفتم باردار نیستم ولی خب همینحورامتحان کردم درکما ناباوری مثبت شد

من که تاریخ زایمانم زده ۷\۷ بنظرت میشه یه هفته زودتربیاد شهریوری بشه؟؟؟ب مهرنخوره

آره هرچيزي ممكنه 

طبيعي يا سزاريني؟؟ ولي خدانكنه زودتر بدنيا بياد دعاكن تا جاييكه براش مفيده تو شكمت بمونه و خوب وزن بگيره كه بعدش سالمتر و سرحالتر باشه

خدارو شكر صدهزار بار
آره هرچيزي ممكنه  طبيعي يا سزاريني؟؟ ولي خدانكنه زودتر بدنيا بياد دعاكن تا جاييكه براش مفيده ت ...

فعلا که بهم نگفته طبیعی یا سزارین 

راسیتش بخوای من چون پری نامنظم بود اصلا فکر نمیکردم باردارباشم من تودوسال عروسی شایددده بارم پری نشد ...

مرسی از راهنمایت عزیزم.خدانی نیتو برات حفظ کنه

❤ما شاء الله لاحول ولا قوه الا باالله العلی عظیم💜💙💛